Korn stworzył maseczki ochronne dla swoich fanów. "Chcecie zarabiać na czyimś strachu?"

06.03.2020 14:12
Korn|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

W związku z ogólnoświatową profilaktyką przeciwko kolejnym zarażeniom koronawirusem, grupa Korn stworzyła specjalne maseczki ochronne ze swoim logo.

Koronawirus to temat numer jeden na całym świecie. Choroba przez dłuższy czas omijała Polskę, jednak niedawno wirus pojawił się także w naszym kraju. W mediach, szkołach, firmach i placówkach publicznych ostrzega się przed zachorowaniami i informuje o sposobach ich zapobiegania. Jednym z najpopularniejszych z nich jest noszenie maseczek ochronnych. Mało kto jednak wie, jakie maseczki kupić i kto powinien je nosić, aby faktycznie działały.

Korn sprzedaje fanom maseczki ochronne

Na problem koronawirusa zwróciła uwagę także grupa Korn, która postanowiła stworzyć własne maseczki ochronne. Na kawałkach czarnego (oczywiście) materiału zostało umieszczone logo kapeli. Do zakupu maseczki namawiał James "Munky" Shaffer, a przedmiot kosztował aż 10 dolarów za sztukę. Kawałki materiału okazały się być trzecim najlepiej sprzedającym się artykułem w merchu Korna. Maseczki w całości zostały już wyprzedane.

Krok Korna nie spodobał się wszystkim jego fanom. Część z nich podkreślała w komentarzach, że zespół próbuje zarabiać na niewiedzy swoich fanów oraz na ich strachu. Jedna z wypowiedzi brzmiała:

Naprawdę chcecie zarabiać na strachu przed koronawirusem? Te maski są bezużyteczne, jeśli jest się zdrowym.

Przeczytaj także

Korn wystąpi w Polsce w 2020 roku

Grupa Korn powraca na kolejny koncert w naszym kraju. Korn zagra w Polsce w ramach Impact Festival w Łodzi. Występ odbędzie się 2 czerwca 2020 roku w Atlas Arenie. Oprócz gwiazdy wieczoru na scenie zobaczymy także Bring Me The Horizon, Of Mice & Men, Skillet, Royal Republic i The Last Internationale. Będzie to 8. edycja imprezy organizowana w Polsce.

 

Zobacz też: Wokalista Korn opowiada o uzależnieniu od gier dla dzieci 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.