Korn zaprezentował nowy singiel. Jak brzmi drugi utwór z płyty "The Nothing"?

02.08.2019 08:54
Korn |undefined Fot. . Romana Makówka/Antyradio.pl

Zespół zaprezentował już drugi singiel, który przygotowuje fanów na to, co będzie można usłyszeć na najnowszym krążku.

Ostatnie lata nie były najlepsze dla Korna. Muzycy spędzili sporo czasu na sali sądowej. Były perkusista, David Silveria, który opuścił zespół w 2009 roku, rozpoczął batalię z zespołem o tantiemy. W końcu jednak panowie doszli do porozumienia i zgodzili się wypłacać muzykowi ryczałt. Pod koniec lipca 2019 roku David przyznał, że pogodził się z resztą grupy. Jednak nad Kornem znowu zawisły czarne chmury po tym, jak Silveria powiedział, że Head mówił przykre rzeczy o członkach z kapeli. Całe szczęście Korn poza rozwiązywaniem sporów zajmuje się również tworzeniem muzyki i niebawem, bo już we wrześniu 2019 roku, wyda najnowszy album.

Korn zaprezentował drugi singiel z nowej płyty

"The Nothing", bo tak zatytułowany będzie najnowszy album, będzie już trzynastym wydawnictwem zespołu. Dyskografię zamyka krążek "The Serenity Of Suffering" wydany w 2016 roku. Jak zatem brzmi drugi singiel Korna? Posłuchajcie "Cold":

Przeczytaj także

Przypomnijmy, że 26 czerwca 2019 roku Korn zaprezentował pierwszy singiel z albumu "The Nothing". Utwór zatytułowany "You'll Never Find Me" spotkał się z pozytywnym przyjęciem fanów i doczekał się również teledysku. Trzynasty krążek zespołu ujrzy światło dzienne 13 września 2019 roku.

Zobacz także: Korn zagrał "You'll Never Find Me" na koncercie

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.