Korn zagrał "You'll Never Find Me" na koncercie. Jak brzmi najnowszy singiel zespołu na żywo?

22.07.2019 13:15
Korn na żywo|undefined Fot. . Lukasz Capar/Polska Press/East News

Najnowszy utwór Korna "You'll Never Find Me" miał swoją premierę pod koniec czerwca 2019 roku. Na ostatnim koncercie zespół zaprezentował piosenkę na żywo.

Fani zespołu Korn z niecierpliwością czekają na najnowszy album grupy. "The Nothing" będzie 13. wydawnictwem kapeli i już 13 września 2019 roku pojawi się na sklepowych półkach. Muzycy pracowali nad krążkiem 3 lata. Ostatnia płyta ukazała się w 2016 roku.

Korn zagrał na koncercie "You'll Never Find Me"

18 lipca 2019 roku grupa Korn zagrała koncert w Austin w Teksasie. Zespół jest obecnie na trasie z Alice In Chains, a w swoim koncertowym secie znalazło się miejsce na najnowszy singiel. Publiczność była pozytywnie zaskoczona. Jak brzmi "You'll Never Find Me" na żywo?

Przeczytaj także

Jonathan Davis udzielił wywiadu dla magazynu "Kerrang!" i kiedy został zapytany, dlaczego to właśnie "You'll Never Find Me" wytypowano na singiel, odpowiedział:

Myślę, że to ewolucja zespołu. Ciągle słyszę, że staliśmy się bardziej dojrzali, ale nie wiem co to oznacza. Postarzeliśmy się? Jak to może brzmieć dojrzale? Nieważne... Każdy wariował na punkcie tej piosenki więc została singlem.

26 czerwca 2019 roku Korn do sieci trafił nowy singiel. Fani przyjęli go z wielkim entuzjazmem. 18 lipca 2019 roku, poza pierwszym wykonaniem na żywo "You'll Never Find Me", opublikowano także teledysk do piosenki.

Zobacz także: Były perkusista Korna podał zespół do sądu

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.