Krowa, która wygląda jak Gene Simmons z Kiss

Maciej Koprowicz
02.08.2017 13:12
Krowa, która wygląda jak Gene Simmons z Kiss

Lider Kiss doczekał się zwierzęcego sobowtóra. Podobieństwo jest uderzające.

To zupełnie normalne, że zagorzali fani danego wykonawcy starają się do niego upodobnić, kopiując fryzurę, styl ubierania czy makijaż. Trudno jednak wytłumaczyć sytuację, w której gwiazdę rocka do złudzenia przypomina… zwierzę. W Ameryce pojawił się krowi odpowiednik Gene’a Simmonsa.

Zdjęcia urodzonego w Kerrville w Teksasie cielątka obiegły internet. Zwierzak jest umaszczony w czarno-białe łaty. Ich układ na pysku przypomina czarno-biały makijaż, z którego zasłynęli muzycy Kiss. Umaszczenie cielaczka od razu kojarzy się z wzorem, jaki wybrał dla siebie wokalista i basista grupy, Gene Simmons. Sam artysta był rozbawiony tym niezwykłym zbiegiem okoliczności i napisał o nim na swoim profilu na Twitterze:

Krówka otrzymała imię Genie, na cześć słynnego rockmana. Właścicielka zwierzaka, Heather Tacetta zapewnia, że nie zostanie on nigdy wysłany do rzeźni i zamieszka na farmie w Kerrville na zawsze jako rodzinna maskotka.

Nie wiemy jeszcze, czy cielaczek został już fanem Kiss, ale wiadomo, że zwierzęta naprawdę kochają muzykę – według badań ich ulubione gatunki to soft rock i reggae. Niektóre wolą jednak cięższe brzmienia. Zobaczcie mrówki, które tańczą pogo przy dźwiękach Slayera, punkowe psy i koty oraz 10 najbardziej metalowych mieszkańców lasu.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.