Krzysztof Zalewski i Maria Dębska w seksownym utworze "Nie będzie romansu". Internauci są zachwyceni! [WIDEO]

25.10.2021 11:55
Krzysztof Zalewski i Maria Dębska Fot. materiały prasowe Kayax

Posłuchajcie, jak brzmi utwór promujący film "Bo we mnie jest seks", w którym Maria Dębska i Krzysztof Zalewski zagrali kochanków.

"Nie będzie romansu" to wspólny utwór Marii Dębskiej i Krzysztofa Zalewskiego, który promuje film "Bo we mnie jest seks", w którym artyści zagrali kochanków. Sprawdźcie, jak brzmi ten utwór.

Polecamy

Krzysztof Zalewski i Maria Dębska w utworze "Nie będzie romansu". Piosenka promuje film "Bo we mnie jest seks" [WIDEO]

Artyści, zarówno na planie filmowym, jak i w studio nagraniowym, musieli zmierzyć się z legendami. Maria Dębska w filmie "Bo we mnie jest seks" wciela się w postać Kaliny Jędrusik. Jej kreacja została uznana za najlepszą kobiecą rolę pierwszoplanową na tegorocznym Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Muzyczne zadanie też nie należało do prostych, o czym wspomniał Krzysztof Zalewski:

Jak napisać piosenkę do filmu „najeżonego” najlepszymi polskimi piosenkami autorstwa Przybory i Wasowskiego? Sprawić, by była ukłonem w stronę tamtych czasów, ale jednak brzmiała współcześnie? Miałem z tym nie lada kłopot. W warstwie muzycznej oparłem się więc na pięknym temacie Radka Łuki, który wybrzmiewa w filmie i wokół niego zbudowałem piosenkę. W warstwie tekstowej zaś w ramach preparacji obłożyłem się utworami Przybory, żeby przesiąknąć jego wrażliwością  i starałem się wyobrazić sobie co mógłbym napisać dziś Kalinie Jędrusik. 

Posłuchajcie zatem, jak brzmi utwór "Nie będzie romansu", który promuje film "Bo we mnie jest seks":

Polecamy

Pod wideo pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy internautów: "Jestem pod wrażeniem! Piosenka piękna, teledysk urzekający", "Krzysztof znowu w innym klimacie. Bardzo dobry utwór. Utalentowany artysta", jak również "Wykonanie bezbłędne". Maria Dębska komentuje:

Całe życie zajmowałam się muzyką, grą na fortepianie, ale dużo rzadziej śpiewaniem, więc był to dla mnie trochę skok na główkę. Ale czy jest w Polsce ktoś, kto nie chciałby zaśpiewać z Krzyśkiem Zalewskim i to pod dyrekcją Andrzeja Smolika? Znalazłam się w sytuacji najlepszej z możliwych.

Film "Bo we mnie jest seks": Kiedy premiera?

"Bo we mnie jest seks" to ważny fragment życia Kaliny Jędrusik, o której śmiało można powiedzieć, że jest jedną z największych ikon polskiej popkultury. To historia wzlotów i upadków jej zawrotnej kariery. Wydarzeniom z życia Jędrusik towarzyszy atmosfera szalonej zabawy środowiska ówczesnej śmietanki towarzyskiej. 

Na ekranie zobaczymy także inne barwne postaci polskiej kultury: Kazimierza Kutza (Borys Szyc), Tadeusza Konwickiego (Paweł Tomaszewski) czy twórców Kabaretu Starszych Panów – Jeremiego Przyborę (Rafał Rutkowski) i Jerzego Wasowskiego (Dariusz Basiński). Film "Bo we mnie jest seks" trafi do kin 19 listopada 2021.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.