Te Fryderyki przejdą do historii. Krzysztof Zalewski pocałował Kamińskiego i obraził polityków [WIDEO]

06.08.2021 12:00
Krzysztof Zalewski pocałował Kamińskiego na Fryderykach 2021 Fot. Lukasz Kalinowski/East News

Zachowanie Zalewskiego na Fryderykach zaskoczyło niejedną osobę i spotkało się z głośnym aplauzem widzów.

Krzysztof Zalewski został nagrodzony aż 3 statuetkami podczas gali wręczenia Fryderyków. Muzyk otrzymał nagrody w kategorii Producent muzyczny roku, Autor roku oraz Album roku w kategorii Pop alternatywny. Odbierając nagrodę w jednej z kategorii postanowił wywołać sporo kontrowersji całując Ralpha Kamińskiego, który odczytał nazwisko zwycięzcy. Na tym jednak nie koniec, bo przemówienie Zalewskiego spotkało się z naprawdę głośny aplauzem publiczności.

Polecamy

Te Fryderyki przejdą do historii. Krzysztof Zalewski pocałował Kamińskiego i obraził polityków [WIDEO]

Krzysztof Zalewski odbierając nagrodę w kategorii Autor roku pocałował Ralpha Kamińskiego. Oczywiście nawiązywało to do występu Maneskin w Sopocie, gdy wokalista pocałował gitarzystę i wypowiedział się na temat poszanowania osób LGBT.

Polecamy

Również wystąpienie Zalewskiego było sporym zaskoczeniem - muzyk nawiązując do sytuacji politycznej w naszym kraju powiedział ze sceny:

Jako autor roku chyba muszę powiedzieć coś autorskiego, a więc: ci co tak mówią, chyba mają rację, pięć gwiazdek, trzy gwiazdki i Konfederacje.

W sieci oczywiście zawrzało - część internautów skrytykowała zachowanie Zalewskiego, inni natomiast poparli go i pochwalili za odważną manifestację swoich poglądów. Nie zabrakło też żartów skierowanych w stronę TVP:

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.