Kto to powiedział: Liam Gallagher czy Mariolka z kabaretu? [QUIZ]

Maciej Koprowicz
21.09.2017 14:31
Kto to powiedział: Liam Gallagher czy Mariolka z kabaretu? [QUIZ] Fot. Gonzales Photo/Avalon/REPORTER/EAST NEWS, kadr z wideo

Były wokalista Oasis nie jest orłem intelektu, ale gadane to on ma. Naszym zdaniem stworzyłby dobraną parę z Mariolką z Kabaretu Paranienormalni.

21 września 2017 Liam Gallagher świętował 45. urodziny, ale wciąż czuje się jak nastolatek. Jest równie pyskaty, co na początku swojej kariery w Oasis, a ponieważ uwielbia wypowiadać się publicznie, każdy jego wywiad jest źródłem bardzo zabawnych „kwiatków”. Młodszy Gallagher a to stwierdzi, że wolałby zjeść gó*no, niż słuchać U2, a to nazwie innych artystów solowych pi*dami. Takie to już poczucie humoru Liama – szczególnie chętnie trolluje swojego ukochanego/znienawidzonego brata Noela. Najczęściej jednak swoimi żartami pod adresem innych bardziej ośmiesza samego siebie.

Jak sam przyznaje, Liam już nigdy nie dorośnie. Może to i dobrze, bo dzięki swojemu ciętemu językowi jest jedną z najbarwniejszych postaci w świecie rocka. Jego fani czekają na rzucane w wywiadach głupoty tak samo, jak na nowe utwory. A może bardziej? Wywiady z Liamem brzmią niemalże jak kabaretowe stand-upy, w dodatku połączone z roastem na samego siebie.

Zastanawialiśmy się, do której postaci z szołbiznesu najtrafniej byłoby porównać złotoustego Liama. Doszliśmy do wniosku, że bystrości jego wynurzeń dorównuje jedynie Mariolka, postać stworzona przez Kabaret Paranienormalni. Rozpoznacie, który cytat pochodzi od blondynki w kolorowym swetrze, granej przez Igora Kwiatkowskiego, a który od byłego wokalisty Oasis?

Kto to powiedział: Liam Gallagher czy Mariolka z kabaretu?
Rozwiąż quiz

Czasem mi smutno, ale tylko przez chwilę, bo potem staję przed lustrem i myślę: „Ale z ciebie zajebisty seksiak!”

Kto to powiedział: Liam Gallagher czy Mariolka z kabaretu?

Czasem mi smutno, ale tylko przez chwilę, bo potem staję przed lustrem i myślę: „Ale z ciebie zajebisty seksiak!”

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.