Który utwór Queen jest największym przebojem grupy? [WYNIKI SONDY]

Aleksandra Degórska
27.11.2018 17:29
Queen największy przebój zespołu|undefined Fot. Photoshot/REPORTER/East News

Pierwsze miejsce nie będzie raczej zaskoczeniem. Sprawdźcie, które utwory Queen według czytelników Antyradio.pl są najlepszymi numerami zespołu.

Czy Was też bombardują ze wszystkich stron wiadomości, ciekawostki i piosenki Queen? Szaleństwo rozpoczęło się w momencie, gdy okazało się, że długo oczekiwany film biograficzny o Queen w końcu dojdzie do skutku.

Film "Bohemian Rhapsody" pojawił się w polskich kinach 2 listopada 2018 roku i zainteresowanie Queen na tyle wzrosło, że utwór "Bohemian Rhapsody" po raz 3. trafił na listę Billboardu i jest to trzeci taki przypadek w historii.

Zobacz także: TOP 10 największych przebojów Queen

Który utwór Queen jest największym przebojem grupy? [WYNIKI SONDY]

Utwór "Bohemian Rhapsody" to rzeczywiście jedna z najwybitniejszych piosenek Queen, ale zespół ma w swoim dorobku wiele utworów, które pokochały milion. Serwis Antyradio.pl postanowił zapytać swoich czytelników o to, który numer zasługuje na miało największego przeboju Queen.

1. miejsce przypadło właśnie "Bohemian Rhapsody" - utwór zdobył 35% głosów. Na 2. pozycji uplasował się numer "The Show Must Go On" z płyty "Innuendo", czyli ostatniego albumu Queen nagranego za życia Freddiego Mercury'ego. Na "The Show Must Go On" zagłosowało 11% czytelników, natomiast "We Are The Champions" otrzymało 97 głosów.

Queen sonda

Na 4. pozycji uplasowały się kawałki "We Will Rock You" i "Liar", co może być zaskoczeniem, bo numer pochodzi z pierwszej płyty Queen i nie jest utworem, który może znać szersza publiczność.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.