Kult trafił na terapię grupową. Zobacz nostalgiczny klip do utworu "Chcę miłości" [WIDEO]

02.08.2021 17:05
Kult Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Kult kolejny raz zaskakuje. Zresztą przekonajcie się sami, jak wygląda teledysk do "Chcę miłości".

Kult co rusz udostępnia kolejne teledyski do piosenek z "Ostatniej płyty". Mimo takiego tytułu, album wcale nie jest ostatni, ale fani musieli czekać aż prawie 5 lat na nowy krążek. Najnowszy klip powstał do ballady "Chcę miłości" i w nagraniu widzimy cały zespół, który jest na... terapii grupowej. Jak prezentuje się to wideo?

Polecamy

Kult trafił na terapię grupową. Zobacz nostalgiczny klip do utworu "Chcę miłości" [WIDEO]

Teledysk został wyreżyserowany przez Wojtka Jabłońskiego, a za zdjęcia odpowiada Bartosz Bieńka. W klipie widzimy cały skład Kultu, który wybrał się na terapię grupową. Zespół lubi zaskakiwać w swoich najnowszych teledyskach i nie inaczej jest w klipie do "Chcę miłości":

Kult ostatnio narobił sporo zamieszania, gdy opublikował wpis dotyczący koncertów tylko dla zaszczepionych. Porównał taką sytuację do apartheidu i muzycy oświadczyli, że nie chcą dzielić ludzi i grać tylko dla publiczności po szczepieniach. Niektórzy pomyśleli, że artyści są przeciwni szczepieniom, ale Kazik później odniósł się do tych słów wyznając, że sam jest już zaszczepiony.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.