Lider Iron Maiden przyjedzie do Polski z solowym projektem. Spotka się tylko z wybrańcami

12.12.2019 13:05
Bruce Dickinson|undefined Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Bruce Dickinson, wokalista Iron Maiden pojawi się w Warszawie ze swoim solowym projektem. W wydarzeniu będą mogli wziąć udział tylko nieliczni.

Bruce Dickinson to nie tylko muzyk, ale także kapitan linii lotniczych, pilot, przedsiębiorca, browarnik, motywator, scenarzysta, powieściopisarz, prezenter radiowy, aktor czy szermierz. Ze względu na swoje liczne doświadczenia i umiejętności muzyk jeździ po świecie i opowiada motywujące historie. Jedno z jego one-man show "What does this button do?" zawita także do Polski.

Bruce Dickinson z Iron Maiden z solowym projektem w Polsce 

Wokalista Iron Maiden spotka się ze swoimi fanami w niecodziennej roli już 5 marca 2020 w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo. Jak czytamy w opisie wydarzenia:

Teraz będziemy mogli podziwiać Dickinsona w czasie jednoosobowego występu, na którym pojawi się mnóstwo anegdot, które były zbyt ostre, żeby opublikować je na łamach autobiografii.

Bilety na wyjątkowe wydarzeni pojawią się w sprzedaży już wkrótce. Wejściówki będzie można nabyć za pośrednictwem strony eventim.pl

Bruce Dickinson Fot. materiały prasowe
Przeczytaj także

Iron Maiden w Polsce w 2020 roku

Bruce Dickinson pojawi się w Polsce w 2020 roku dwukrotnie. 5 lipca wraz z Iron Maiden zagra koncert w ramach legacy Of The Beast Tour na Stadionie Narodowym w Warszawie. Gościem specjalnym występu będzie grupa Within Temptation, a imprezę otworzy Lord Of The Lost. Bilety na wydarzenie są dostępne w ogólnej sprzedaży od 15 listopada na stronie ticketmaster.pl.

Zobacz też: Były wokalista Iron Maiden: Prawię umarłem 4 lata temu 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.