Lider Kultu zaskoczył dziennikarza podczas wywiadu: "Kazik jest antyaborcyjny"

24.03.2022 17:54
Kazik Staszewski Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Kazik Staszewski wyznał, co sądzi o aborcji. Jego słowa zaskoczyły rozmówcę i wielu fanów.

Kazik Staszewski mocno zdziwił fanów swoim stanowiskiem wobec aborcji. Taki temat został poruszony w wywiadzie z Robertem Mazurkiem w programie "Hejt Park". Co dokładnie powiedział lider grupy Kult?

Polecamy

Lider Kultu zaskoczył dziennikarza podczas wywiadu: "Kazik jest antyaborcyjny"

Podczas rozmowy poruszono m.in. temat legalizacji różnych używek. Kazik wyznał, że ma doświadczenie w kwestii narkotyków i zasugerował, że osoby podejmujące decyzje w tej sprawie w Sejmie powinny same spróbować używek. Dziennikarz Robert Mazurek podważył ten argument mówiąc:

Jak ty sobie to wyobrażasz? Że każdy parlamentarzysta powinien przejść przez wszystko, wszystkie narkotyki, każda kobieta powinna dokonać aborcji, żeby móc później głosować, czy jest za, czy przeciw itd.? Przecież to jest jakiś absurd.

Kazik wówczas stwierdził:

Nie mówię, że każdy, tylko każdy, kto chce mieć wyrobiony jakiś pogląd. I nie mieszaj do tego aborcji, bo tu już mamy do czynienia z zabójstwem.

Słowa Kazika mocno zdziwiły prowadzącego, który stwierdził, że "Kazik jest antyaborcyjny" i poprosił o rozwinięcie myśli:

Nie będę rozwijał. Praktycznie cudem się na tym świecie znalazłem i jest to wystarczający powód.

Kult obecnie gra trasę akustyczną i najbliższy koncert odbędzie się 25 marca 2022 w klubie Stodoła w Warszawie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.