Lider Trivium nagrał metalowy cover utworu Backstreet Boys

Maciej Koprowicz
14.08.2018 15:58
Lider Trivium nagrał metalowy cover utworu Backstreet Boys Fot. kadr z wideo

Zaskakujące covery stały się specjalnością Matta Heafy’ego. Muzyk powraca z nowym nagraniem, a wybór artysty może fanów jego macierzystego zespołu naprawdę zaszokować…

Na metalowej scenie Matt Heafy zdecydowanie wyróżnia się poczuciem humoru i… osłuchaniem we wszystkich znanych ludzkości gatunkach muzyki popularnej. Podczas gdy inne sławy ciężkiego grania wolą coverować rockowych klasyków (na przykład Ozzy’ego Osbourne’a), Matt nie waha się sięgać po utwory wykonawców, których dźwięki w normalnych okolicznościach zjeżyłyby włos na głowie każdego metalowca.

Lider Trivium lubi grać covery na żywo i streamować je w serwisie Twitch. Zdarzało mu się wykonywać kawałki m.in. Iron Maiden, Linkin Park czy My Chemical Romance, ale brał na warsztat także numery tak metalowych wykonawców, jak Prince, Seal, N’Sync czy Celine Dion. Teraz pojechał po bandzie – zagrał największy przebój słynnego boybandu Backstreet Boys, czyli „I Want It That Way”. Musicie tego posłuchać!

Sprawdźcie też inne zaskakujące covery Matta.

Toto - „Africa”:

Celine Dion - „My Heart Will Go On”:

Jak podobają Wam się covery wokalisty Trivium?

Trivium – Matt Heafy ratuje fanów

Lider Trivium ma ogromne poczucie humoru, ale kiedy wymaga tego sytuacja, jest poważnym i rozsądnym człowiekiem. Na koncertach już kilka razy dowiódł, że jest bardzo odpowiedzialnym muzykiem – raz przerwał występ, gdy zobaczył, że na widowni toczy się awantura, a innym razem złapał fana, któremu groził upadek podczas crowdsurfingu.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.