Lindemann zaprezentował fragment nowego utworu oraz okładkę winyla

14.10.2019 16:00
Till Lindemann|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Till Lindemann opublikował fragment kolejnego utworu z nadchodzącej płyty. Tym razem fani mogą posłuchać, jak brzmi kompozycja "Blut".

Till Lindemann wraz z Peterem Tägtgrenem stworzyli projekt sygnowany nazwiskiem lidera Rammsteina. W 2015 roku muzycy wydali swój debiutancki album z 10 premierowymi utworami. Mimo iż, Lindemann był ostatnimi czasy bardzo zapracowany, znalazł czas na kolejne wydawnictwo formacji.

Lindemann z nowym utworem "Blut"

Muzycy opublikowali niedawno pierwszy singiel "Steh Auf" promujący płytę "F&M". Nowy album duetu Lindemann/Tägtgren ujrzy światło dziennie już 22 listopada 2019 roku, a artyści podzielili się z fanami fragmentem kolejnego utworu, który znajdzie się na wydawnictwie:

Przeczytaj także

Muzycy zdradzili również, jak będzie wyglądała okładka płyty. Co ciekawe, na winylu pojawi się inna grafika, którą możecie zobaczyć poniżej:

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Płyta CD w standardowej wersji jest dostępna do kupienia za 84,99 złotych, opcja deluxe to koszt 101,99 złotych. Za winyla fani Lindemanna muszą zapłacić 135,99 złotych.

Rammstein w Polsce w 2020 roku

Grupa Rammstein nie pozwoli swoim fanom z Polski zbyt długo czekać na kolejny koncert. Po występie na Stadionie Śląskim w Chorzowie w 2019 roku, muzycy zapowiedzieli swój powrót na rok 2020. Rammstein zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie 17 lipca. Bilety na drugą część trasy koncertowej ekipy Lindemanna można nabyć w cenie od 220 do 440 złotych.

Zobacz też: Rammstein stworzył playlistę ze swoimi coverami 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.