Linkin Park: Mike Shinoda opowiada o ostatniej piosence Chestera Benningtona

Joanna Chojnacka
11.01.2019 16:59
Chester Bennington|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Mark Morton z Lamb of God opublikował singiel z Chesterem Benningtonem. Mike Shinoda opowiedział wzruszającą historię związaną z utworem. 

O Linkin Park nie przestaje być głośno. Niedawno Mike Shinoda opowiedział w wywiadzie, dlaczego nie chce, żeby ludzie mówili, że Chester Bennington popełnił samobójstwo. Chwilę później muzyk tłumaczył, że członkowie grupy nigdy nie byli Illuminatami. Tym razem wokalista skomentował nową płytę Marka Mortona z Lamb of God, na której gościnnie wystąpił jego przyjaciel z zespołu

Mike Shinoda opowiada o ostatniej piosence Chestera Benningtona

9 stycznia 2019 roku Mark Morton podzielił się singlem z nadchodzącego albumu. Na solowej płycie muzyka "Anesthetic" ma pojawić się wielu ważnych gości takich jak Jacoby Shaddix z Papa Roach, Billy Chuck z Testamentu czy Myles Kennedy. Jednak największe kontrowersje na albumie wywołuje obecność zmarłego Chestera Benningtona, który nagrał z Mortonem utwór "Cross Off". Tuż po premierze przyjaciel wokalisty, Mike Shinoda skomentował nagranie i podzielił się jednym ze swoich wzruszających wspomnień związanych ze zmarłym kolegą.

Pamiętam, gdy Chester śpiewał dla mnie ten utwór w samochodzie. Już wtedy wiedział, jak to będzie brzmiało w finalnej wersji. Był bardzo z tego zadowolony. Dobra robota Mark!

Fani Linkin Park mieli ostatnią okazję usłyszeć zespół z Chesterem Benningtonem na wokalu na koncercie w 2017 roku. Wówczas grupa odwiedziła Polskę w ramach Impact Festivalu. Na imprezie zagrał również Krzysztof Zalewski i Machine Gun Kelly.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.