Lzzy Hale w stroju zakonnicy na koncercie zespołu Ghost

Magda Słomka
08.10.2015 14:17
Lzzy Hale w stroju zakonnicy na koncercie zespołu Ghost Fot. facebook.com

Wokalistka zespołu Halestorm postanowiła wspomóc szwedzką kapelę i podczas koncertu Ghost serwowała fanom drinki w stroju „siostry grzechu”. Jak wyglądała?

Pamiętacie, jak zespół Ghost namawiał swoje fanki, by w przebraniach zakonnic obsługiwały publiczność zgromadzoną na koncertach grupy? 6 października 2015 roku do pracy zgłosiła się Lzzy Hale.

Jak to się stało? Halestorm postanowił zrobić sobie krótką przerwę będąc w trasie koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Muzycy zatrzymali się w Saint Luis, gdzie Ghost grał akurat koncert. Lzzy Hale wraz z asystentką produkcji postanowiły urozmaicić nieco show i przebrały się za zakonnice będące nieodłącznym elementem krajobrazu występów Ghost.

Jak prezentowały się rockowe zakonnice?

foto: facebook.com Fot. foto: facebook.com
foto: facebook.com Fot. foto: facebook.com
foto: facebook.com Fot. foto: facebook.com

Skąd wziął się pomysł na nietypowe hostessy? Oczywiście z zazdrości Papy Emeritusa III o papieża Franciszka... Nie dość że głowa kościoła nagrywa płytę, to jeszcze jest bardziej męski według jednego z Bezimiennych Ghouli i przez niego Ghost musi przesuwać swoje koncerty... Tym razem wokalista szwedzkiego zespołu zapragnął prześcignąć papieża w liczbie zakonnic.

Członkowie Ghost bardzo cieszyli się z powodu udziału nowych „sióstr grzechu” w ich koncercie...

Wiadomość od Duchowieństwa: Ghost był bardzo szczęśliwy, że na koncercie w St. Louis pojawił się zespół Halestorm. Papa był bardzo, bardzo szczęśliwy, że Lzzy Hale i Detroit służyły mu jako jego Siostry Grzechu.

Kogo jeszcze widzielibyście w przebraniu sióstr zakonnych?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.