Machine Gun Kelly kontra Slipknot. Konflikt ciągle trwa, a teraz dołączył do niego lider Trivium

28.09.2021 13:46
Machine Gun Kelly kontra Slipknot. Konflikt ciągle trwa, a teraz dołączył do niego lider Trivium Fot. Gonzales Photo/Terje Dokken/Photoshot/East News

Machine Gun Kelly występował niedawno na festiwalu metalowym Louder Than Life, gdzie został wygwizdany i "wybuczany" przez publiczność, której nie spodobały się jego komentarze kierowane w stronę Slipknota.

Lider Trivium dołączył do dissowania Machine Guna Kelly'ego

Gitarzysta i wokalista Matt Heafy definitywnie stanął po stronie Slipknota w ramach nieformalnego konfliktu między znanym raperem MGK-em a metalowym zespołem. Kelly występował niedawno na festiwalu rockowym Louder Than Life, gdzie na scenie powitały go gwizdy i buczenie ze strony zebranej publiczności. To wszystko dlatego, że jeszcze kilka tygodni temu postanowił wyzwać Slipknota od "dziwnych starych dziadów w maskach". 

Polecamy

Do sprawy odniósł się teraz również lider Trivium, który chociaż wie doskonale, że całość jest swojego rodzaju PR-owym ruchem i żartem, to poczuł się trochę dotknięty oskarżeniami MGK-a przeciwko Slipknotowi.

Wokalista napisał na Twitterze, nawiązując do słów Kelly'ego:

Chciałbym formalnie zdissować Machine Guna Kelly'ego za bycie "je*anym 31-latkiem przebierającym się za je*anego 16-latka, grającego pop-punk".

Polecamy

W kolejnym tweecie Heafy dodał:

Nie pomyślałem o nim ani razu w życiu, dopóki nie skrytykował Slipknota - zespołu, który przetarł szlaki dla takich grup, jak moja. Dla tysięcy takich jak my. Squirt Gun ma parcie na szkoło. I chociaż to jest ruch PR-owy, to ciśnięcie Slipknota wymaga odpowiedzi.

Czekamy na kolejną rundę.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.