Marilyn Manson wpadł z Justinem Bieberem na mszę Kanyego Westa [FOTO]

02.11.2021 14:42
Marilyn Manson wpadł z Justinem Bieberem na mszę Kanyego Westa [FOTO] Fot. Sputnik/EAST NEWS

Z cyklu: tak absurdalne, że musi być prawdziwe. Kanye powrócił niedawno do koncertowania w ramach niedzielnych mszy. Lista gości po raz kolejny była dość zaskakująca.

Manson i Bieber pojawili się na mszy Kanyego

W Halloween 2021 roku Kanye West postanowił powrócić ze swoimi występami w ramach Sunday Service, przedstawiając światu livestream z koncerto-mszy. Jak zwykle nie zabrakło gości, którzy są mniej lub bardziej związani z artystą - tym razem obok Ye mogliśmy zobaczyć m.in. Marilyna Mansona i Justina Biebera.

Polecamy

Jak nietrudno się domyślić, zaproszenie Mansona było dość kontrowersyjnym posunięciem - muzyk jest bowiem zamieszany w kilka spraw sądowych, kiedy kilka kobiet pozwało go o molestowanie i inne zbrodnie na tle seksualnym.

Nie jest to oczywiście pierwszy przypadek, kiedy West i Manson spotkali się na scenie - muzyk towarzyszył Yeeziemu na Soldier Field w Chicago, kiedy to raper przedstawiał światu album "DONDA". Jest też współtwórcą dwóch kawałków z krążka - mowa o "Jail" i "Jail Pt. 2" (gdzie pojawia się również wokalnie). 

Polecamy

Obok nich pojawili się również Justin Bieber i Roddy Ricch - pierwszy z nich prowadził nawet modlitwę, w której dziękował Bogu za stworzenie nieba, drzew, czy ptaszków. Ricch wystąpił gościnnie na albumie "DONDA", więc jego obecność podczas Sunday Service jest nieźle uzasadniona.

West i jego chór wykonali kilka kawałków z nowego albumu, a także wiele pieśni religijnych. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.