Marilyn Manson zaśpiewał na albumie Kanyego Westa. Evan Rachel Wood skrytykowała muzyków

31.08.2021 13:03
Marilyn Manson zaśpiewał na albumie Kanyego Westa. Evan Rachel Wood skrytykowała muzyków Fot. Frazer Harrison/Getty AFP/East News

Niedawno wspominaliśmy o tym, że Manson pojawił się na listening party albumu "Donda" autorstwa Kanyego Westa. Okazało się bowiem, że muzyk pomógł zaśpiewać refren na jednym z utworów.

Manson wystąpił na nowym albumie Kanyego Westa

W niedzielę 29 sierpnia 2021 roku zadebiutował długo oczekiwany album "Donda" autorstwa Kanyego Westa. Wśród gości na krążku pojawili się typowi sprawcy w postaci Travisa Scotta, Kida Cudiego, czy The Weeknda, ale w utworze "Jail pt 2 " mogliśmy (ledwo) usłyszeć również Marilyna Mansona, którego głos podbija refren kawałka. 

Polecamy

Manson pojawił się również na listening party w Chicago. Ta nieoczekiwana współpraca nie spodobała się m.in. Evan Rachel Woods. Ta kilka miesięcy temu oskarżyła Mansona o znęcanie się nad nią, przemoc na tle seksualnym i inne bardzo poważne nadużycia wobec niej. Była narzeczona muzyka skrytykowała Westa i jego współpracę z rockowym artystą za pomocą piosenki.

Wood 28 sierpnia zagrała cover "Get What You Give" autorstwa New Radicals. W utworze jest nawiązanie do Marilyna Mansona i kiedy nadszedł wers z nazwiskiem muzyka, Wood bardzo ostentacyjnie podniosła do góry środkowy palec, jasno wyrażając co o nim myśli.

Polecamy

Aktorka udostępniła nagranie tego wykonania na swoim Instagramie, podpisując je słowami:

Dla wszystkich ocalałych takich jak ja, którzy zostali spoliczkowani w tym tygodniu przez los. Kocham was. Nie poddawajcie się.

Poniżej możecie natomiast posłuchać kawałka "Jail pt 2" z Mansonem i DaBabym w rolach gościnnych:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.