Marilyn Manson został pozwany i oskarżony o napaść na tle seksualnym i handel ludźmi

01.07.2021 12:17
Marilyn Manson został pozwany i oskarżony o napaść na tle seksualnym i handel ludźmi Fot. FaceToFace/REPORTER/East News

W maju 2021 roku modelka Ashley Morgan Smithline oskarżyła Marilyna Mansona o "okropne znęcanie się nad nią na tle seksualnym" w wywiadzie z magazynem People. Kobieta teraz poszła o krok dalej i złożyła przeciwko niemu pozew.

Marilyn Manson został pozwany przez kolejną kobietę

30 czerwca 2021 roku Smithline stała się czwartą osobą w tym roku, która postanowiła pozwać Mansona. Modelka oskarżyła go o napaść seksualną, a także zaangażowanie w handel ludźmi. Podobne oskarżenia pod adresem Mansona w kwietniu 2021 roku wytoczyła znana z "Gry o tron" Esme Blanco.

Polecamy

Jak podaje Rolling Stone, w pozwie możemy przeczytać podobne słowa, co w wywiadzie z People. Smithline wyjaśniła, że poznała Marilyna Mansona w 2010 roku, kiedy to muzyk zaprosił ją do realizacji filmu, który miał być nową wersją "Prawdziwego romansu" z 1993 roku. Modelka wówczas przeprowadziła się z Bangkoku, gdzie pracowała jako modelka, do Los Angeles, gdzie mieszkał Manson.

Jak czytamy w pozwie wytoczonym przeciwko Marilynowi Mansonowi:

Pan Warner doskonale wiedział, że te oferty były fałszywe. Nikt nie zamierzał zakończyć projektu, a nigdzie nie zostały udostępnione materiały nagrane w ramach produkcji. Pan Warner jedynie użył tego projektu, aby zwabić panią Smithline do USA.

Polecamy

Według Smithline, ich relacja szybko się posypała - muzyk podobno wielokrotnie ją wyśmiewał w towarzystwie muzyków ze swojego zespołu, wyrył swoje inicjały na jej udzie, a także miał w nią rzucić nazistowskim nożem.

Przez psychiczne i fizyczne znęcanie się nad nią, pan Warner miał kompletną kontrolę nad panią Smithline. Zmuszał ją do oglądania filmów przedstawiających samobójstwa i dziecięcą pornografię. Doprowadził ją do tego, że sama myślała nad samobójstwem. To było celowe działanie pana Warnera, który był motywowany swoimi seksualnymi fantazjami.

Na temat sprawy wypowiedzieli się rzecznicy Mansona, którzy w oświadczeniu dla SPIN absolutnie zaprzeczyli doniesieniom:

Kompletnie zaprzeczamy słowom pani Smithline. W jej doniesieniach jest tyle fałszywych informacji, że nie wiemy nawet od czego mamy zacząć. Ta relacja, jeśli w ogóle można ją tak nazwać, trwała mniej niż tydzień w 2010 roku. Manson nie widział jej od tamtego czasu.

Oprócz Blanco i Smithline, Mansona w tym roku pozwała jeszcze jego była asystentka Ashley Walters oraz anonimowa kobieta. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.