Mark Hoppus miał myśli samobójcze. Pomogli mu żona i wierni fani

19.08.2022 17:21
Mark Hoppus z Blink 182 Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Muzyk Blink-182 wygrał trudną walkę z rakiem. Po drodze chciał się poddać, ale otrzymał ogromne wsparcie, co bardzo mu pomogło.

W 2021 roku zdiagnozowano u Marka Hoppusa raka. Muzyk Blink-182 cierpiał na chłoniaka komórek B - taki sam rodzaj raka, z którym wygrała jego matka. Przeszedł chemioterapię i dostał duże wsparcie od rodziny, zespołu oraz fanów. 29 września poinformował fanów, że udało mu się pokonać raka. Mimo ogromnego wsparcia, artysta miał chwile zwątpienia, a nawet myślał o samobójstwie.

Polecamy

Mark Hoppus miał myśli samobójcze. Pomogli mu żona i wierni fani 

Trudno sobie wyobrazić, co czuje osoba chora na raka. Przez chemioterapię Mark Hoppus był mocno osłabiony, zaczęły mu wypadać włosy. Stres, strach przed chorobą spowodował, że muzyk miał depresję. W przezwyciężeniu tego stanu pomogła mu żona, Skye, która go cały czas wspierała.

Teraz w rozmowie z "People" wyznał, że przez zły stan zdrowia zaczął mieć myśli samobójcze. Jak cytuje go portal radiozet.pl:

Byłem w naszym salonie, płakałem i mówiłem mojej żonie: „Nie wiem, czy dam radę to zrobić”. Powiedziała: „No cóż, co zamierzasz zrobić, zabić się?”. I dokładnie o tym myślałem.

Polecamy

Samobójstwo wydawało się mu wówczas jedynym wyjściem, by pozbyć się wszystkich problemów. Całe szczęście ogromne wsparcie żony oraz fanów dało mu dużo siły, by walczyć i ostatecznie wygrać z chorobą:

Myślałem, że kiedy ludzie się dowiedzą, to będzie po prostu w stylu "Haha, pie*dol się. Umrzesz". Zamiast tego wszyscy mówili: "Przejdziesz przez to". To był ten ogromny wylew wsparcia ze strony nieznajomych. To dało mi tyle siły i tyle nadziei.

Mark Hoppus musi cały czas pilnować swojego zdrowia i badać się co pół roku. Miejmy nadzieję, że szybko wróci do pełni sił i dalej będzie zajmować się muzyką.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.