Mark Hoppus wystąpił pierwszy raz po wygranej walce z rakiem [WIDEO]

02.11.2021 16:42
Blink 182 Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Mark Hoppus powoli wraca do formy i ma już za sobą pierwszy występ po wygranej walce z rakiem.

Basista Blink-182, Mark Hoppus, pokonał niedawno raka. Muzyk cierpiał na chłoniaka komórek B i był to taki sam rodzaj raka, z którym wygrała jego matka. Hoppus opisał zmagania z chorobą i jego fani spisali się na medal bardzo go wspierając. W końcu pojawiła się dobra wiadomość o powrocie do zdrowia i Mark Hoppus, chociaż długo będzie dochodził do pełni sił, już chwycił za gitarę basową. 

Polecamy

Mark Hoppus wystąpił pierwszy raz po wygranej walce z rakiem [WIDEO]

Mark Hoppus i Travis Barker wzięli udział w specjalnym evencie "House of Horrors". Panowie razem z gitarzystą Kevinem "Thrasher" Gruftem zagrali kilka piosenek Blink-182. Z okazji Halloween panowie oczywiście byli przebrani i Hoppus pojawił się w stroju Batmana.

Tuż przed występem Travis Barker w wywiadzie zdradził, że wyzdrowienie basisty było najważniejszą wiadomością tego roku:

To mój brat. To niesamowite, że możemy zagrać razem kilka piosenek. Byłem przy nim cały czas podczas leczenia, on jest tak silny, to niesamowite.
Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.