Mark Hoppus z Blink-182 stwierdził, że w tym tygodniu "dowie się, czy będzie dalej żył"

12.07.2021 12:14
Mark Hoppus z Blink-182 stwierdził, że w tym tygodniu "dowie się, czy będzie dalej żył" Fot. Splash News/EAST NEWS

Mark Hoppus z Blink-182 kilka tygodni temu przyznał, że ma raka. Muzyk zdradził teraz, że w ciągu kilku następnych dni "dowie się, czy będzie dalej żył".

Mark Hoppus niedługo "dowie się, czy będzie dalej żył"

Mark Hoppus wyjawił nowe szczegóły na temat swojej choroby - muzyk stwierdził, że w ciągu kilku najbliższych dni będzie przechodził kilka testów, które mają być absolutnie kluczowe dla jego przyszłości i zdrowia.

Polecamy

Hoppus publicznie ogłosił, że jest chory w czerwcu 2021 roku - wyjaśnił wówczas, że od trzech miesięcy przechodził przez chemioterapię. Wokalista 11 lipca zdradził nowe szczegóły, twierdząc, że w tym tygodniu przeprowadzone zostaną testy, które "mogą zaważyć o tym, czy będę dalej żył".

Wokalista pozostaje jednak pewny siebie i stwierdzi, że "skopie rakowi tyłek", czy to dzięki chemioterapii, czy to przez transplantację szpiku kostnego. Dowiedzieliśmy się również, że guz jest znaleziony w okolicach jego ramienia.

Polecamy

Muzyk podziękował również swoim fanom za wsparcie:

Dziękuję wszystkim za pozytywne myśli i zachęcenie mnie do walki. Czytałem niemalże wszystkie wiadomości i to znaczy dla mnie teraz wiele. 

Wokalista przyznał w pierwszym oświadczeniu, że stara się pozostać pełen nadziei i nastawiony pozytywnie do tej walki:

Mam raka. To jest do d*py i jestem przestraszony, ale z drugiej strony mam świetnych doktorów, rodzinę i przyjaciół, którzy pomogą mi w tym procesie. Wciąż przede mną kilka miesięcy terapii, ale staram się być nastawiony optymistycznie i pełen nadziei. Czekam nadzień, kiedy będę zdrowy i mam nadzieję, że niedługo zobaczymy się na scenie. Kocham was wszystkich.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.