Mastodon wydał nowy singiel "Pushing The Tides" i zapowiedział krążek "Hushed and Grim"

10.09.2021 11:49
Mastodon wydał nowy singiel "Pushing The Tides" i zapowiedział krążek "Hushed and Grim" Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

W sieci pojawił się nowy singiel Mastodona o tytule "Pushing The Tides", który przy okazji zapowiada nowe studyjne wydawnictwo metalowej grupy. To będzie nosiło tytuł "Hushed And Grim". Posłuchajcie kawałka poniżej.

Mastodon wydał singiel i nowy zapowiedział album

Mastodon wyda swój nowy album "Hushed And Grim" już 29 października 2021 roku. Z tej okazji grupa wydała pierwszy singiel z krążka w postaci "Pushing The Tides". Do sieci trafił już klip w reżyserii Lorenzo Diego Carrery, który będziecie mogli zobaczyć poniżej.

Polecamy

Ten przedstawia nam zespół występujący na pustej scenie, z przebitkami prezentującymi dziwny zamaskowany kult. Wiecie, standardowe zagrania Mastodona:

Następca wydanego w 2017 roku "Emperor of Sand" został nagrany w studiu West End Sound. To natomiast jest zlokalizowane w należącym do zespołu kompleksie Ember City w Atlancie. Producentem albumu jest natomiast David Bottrill, który w trakcie swojej kariery pracował z Muse, Dream Theatre, czy Toolem, a także zgarnął nagrodę Grammy.

Polecamy

Tak prezentuje się tracklista "Hushed And Grim":

 1. Pain With An Anchor
 2. The Crux
 3. Sickle And Peace
 4. More Than I Could Chew
 5. The Beast
 6. Skeleton Of Splendor
 7. Teardrinker
 8. Pushing The Tides
 9. Peace And Tranquility
 10. Dagger
 11. Had It All
 12. Savage Lands
 13. Gobblers Of Dregs
 14. Eyes Of Serpents
 15. Gigantium

Tak jak wspomnieliśmy, "Hushed And Grim" zadebiutuje już 29 października 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.