Meat Loaf twierdzi, że Gretę Thunberg poddano praniu mózgu

08.01.2020 13:01
Greta Thunberg|undefined Fot. Rex Features/East News

Wokalista Meat Loaf najwyraźniej nie zgadza się z postulatami młodej aktywistki Grety Thunberg. Muzyk stwierdził, że dziewczynę poddano praniu mózgu. 

Marvin Lee Aday znany jako Meat Loaf udzielił niedawno wywiadu dla Daily Mail, w którym skrytykował Gretę Thunberg. Dziewczyna przez krótki czas stała się symbolem walki z wpływami człowieka na zmiany klimatyczne. Aktywistka ma równie wielu zwolenników co osób, które sceptycznie podchodzą do jej postulatów. Patti Smith w jednym ze swoich ostatnich wpisów na Instagramie poparła działalność młodej Grety, jednak Meat Loaf stoi zdecydowanie po drugiej stronie barykady.

Meat Loaf: Greta Thunberg miała pranie mózgu

72-letnia gwiazda rocka uznała, że nie do końca zgadza się ze słusznością przestrzegania przed zmianami klimatycznymi na taką skalę. Według muzyka globalne ocieplenie nie jest palącym problemem.

Rozumiem tę całą Gretę. Zrobiono jej pranie mózgu i myśli teraz, że zachodzą jakieś zmiany klimatyczne, a ich nie ma. Nie zrobiła nic złego, zmuszono ją do uwierzenia, że to co mówi, jest prawdą.

Przeczytaj także

Greta Thunberg dowiedziała się o opinii Meata Loafa. Dziewczyna nie odpyskowała muzykowi, jednak opublikowała wpis na Twitterze, który odnosił się do sugestii artysty.

Tu nie chodzi o Meat Loafa. Nie chodzi o mnie. nie chodzi o to, jak nazywają mnie ludzie. Nie chodzi o poglądy polityczne. Chodzi o fakty naukowe i o to, że nie jesteśmy świadomi powagi sytuacji. Skupmy się na niej, bo wkrótce realizowanie tych celów, będzie poza naszym zasięgiem.

Zobacz też: YouTube i Universal Music remasterują kultowe klipy. Nowe wersje teledysków KISS, Lady Gagi czy Meat Loaf są już dostępne

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.