Megadeth pokazał nowy klip do "Life in Hell". To kolejna część brutalnej opowieści [WIDEO]

21.10.2022 11:50
Megadeth Dave Mustaine Fot. IMAGO/Gonzales Photo/Terje Dokken/Imago Stock and People/East News

Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy teledysk Megadeth.

Pionierzy thrash metalu i ikony gatunku, Megadeth, wydali swój długo oczekiwany szesnasty album studyjny "The Sick, The Dying… And The Dead!" 2 września 2022. Teraz zespół podzielił się z fanami nowym klipem do singla "Life in Hell". Jak prezentuje się ten teledysk?

Polecamy

Megadeth pokazał nowy klip do "Life in Hell". To kolejna część brutalnej opowieści [WIDEO]

Na pierwszy singiel z wydawnictwa wybrano utwór "We’ll Be Back". Przed premierą poznaliśmy również piosenki "Night Stalkers" i "Soldier On!". Teledyski, które powstały do singli są sagą o korzeniach Vica Rattleheada. Za najnowszy teledysk do "Life in Hell" odpowiada Leo Liberti.

Dave Mustaine, lider Megadeth i zarazem architekt brzmienia zespołu, pełni funkcję producenta albumu wspólnie z Chrisem Rakestrawem (Danzig, Parkway Drive). Ta dwójka jest odpowiedzialna także za poprzedni album formacji, "Dystopię" z 2016 roku. Nowy album został nagrany w domowym studiu Mustaine’a w Nashville, Tennessee z gitarzystą Kiko Loureiro oraz perkusistą Dirkiem Verbeurenem. Basista Steve DiGiorgio zasilił tymczasowo szeregi zespołu, by nagrać album, natomiast na trasę do składu na stałe powrócił James LoMenzo.

Już w pierwszym tygodniu sprzedaży "The Sick, The Dying… And The Dead!" zespół zajął 3. miejsce na liście Billboard 200 – to ich ósmy album w pierwszej dziesiątce, podobnie jak poprzedni nagrodzony Grammy album „Dystopia”.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.