Metallica pobiła rekord frekwencji na ostatnim koncercie w Louisville

Joanna Chojnacka
12.03.2019 13:09
Lars Ulrich|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

9 marca 2019 roku Metallica zagrała w Kentucky’s KFC Yum! Center w Louisville. Lars Ulrich podziękował fanom za rekordową frekwencję na wydarzeniu. 

Zespół Metallica od niemal 40 lat przyciąga na swoje koncerty tłumy fanów. Podczas trasy WorldWired Tour grupa sprzedała ponad 1,5 miliona biletów. Co ciekawe, kapela nadal potrafi ich zaskoczyć i zapewnić świetne show na swoich występach. Na początku marca 2019 roku muzycy po raz pierwszy wykonali na żywo utwór z ich ostatniej płyty "Here Comes Revenge". Ostatnio muzycy coraz częściej sięgają na scenie także po covery. W Kansas zagrali własną interpretację utworu... Kansas, a w Birmingham "Sweet Home Alabama" Lynyrd Skynyrd.

Przeczytaj także

Metallica pobiła rekord frekwencji na ostatnim koncercie w Louisville

Metallica to jeden z najpopularniejszych zespołów metalowych na świecie. Dlatego nie dziwi fakt, że Lars Ulrich poinformował na swoim Instagramie, że podczas koncertu w Kentucky’s KFC Yum! Center w Louisville 9 marca 2019 roku, grupie udało się pobić rekord frekwencji. Na imprezie pod sceną bawiło się 23 tysiące osób. 

Louisville... jesteście na szczycie listy! Tłum 23 tysięcy osób świetnie się bawiło i dało nam nieziemską energię podczas niedzielnego występu. Co to był za wieczór! Dziękuję wszystkim miejscowym i przyjezdnym, którzy przybyli na nasz koncert mimo niesprzyjającej pogody i przyczynili się do pobicia rekordu frekwencji.Wspominam o rekordzie, bo to nadal dla mnie zadziwiające. Że metallikowa rodzina to starzy, młodzi, nowi fani i ci, którzy mają za sobą już nasze koncerty. Wszystkich łączy muzyka, wydarzenia i doświadczenia, a my dzięki nim pobijamy rekordy.To jest siła, która pozwala nam robić to razem. Te szalone rekordy są dla Was i są Waszą zasługą. Dziękuję.

Metallica wystąpi na koncercie w Polsce w 2019 roku

Metallica zagra koncert w Polsce już 21 sierpnia 2019 roku. Impreza odbędzie się w Warszawie na PGE Narodowym w ramach trasy WorldWired Tour. Oprócz liderów Wielkiej Czwórki Thrashu polscy słuchacze będą mogli usłyszeć występy grup Ghost oraz Bokassa.

Sprawdź: >>Które utwory z "Master Of Puppets" lubi najbardziej Kirk Hammett?<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.