Metallica udostępniła koncert z ostatniej trasy z Jasonem Newstedem z 2000 roku [WIDEO]

04.08.2020 14:59
Jason Newsted|north Fot. shutterstock.com

Metallica podzieliła się zapisem koncertu z 2000 roku. Występ odbył się w 37. urodziny Jamesa Hetfielda i była to ostatnia trasa z Jasonem Newstedem.

Metallica postanowiła podzielić się koncertem, który odbył się 3 sierpnia 2000 w Dallas. Wybór akurat tego występu nie jest przypadkowy - odbył się w dniu 37. urodzin Jamesa Hetfielda. 20 lat później Metallica postanowiła sprezentować taki urodzinowy prezent nie tylko frontmanowi grupy, ale również fanom, którzy jeszcze długo nie wybiorą się na koncerty z powodu pandemii koronawirusa.

Metallica udostępniła koncert z ostatniej trasy z Jasonem Newstedem z 2000 roku [WIDEO]

Show w Dallas odbył się w ramach ostatniej trasy koncertowej z basistą Jasonem Newstedem, który opuścił Metallikę na początku 2001 roku. Posłuchajcie, jak brzmiał zespół 20 lat temu:

Przeczytaj także

 

Nowa płyta Metalliki "S&M2" dostępna w polskich sklepach

28 sierpnia 2020 Metallica wyda zapis koncertu "S&M2", który odbył się we wrześniu 2019 i było to pierwsze spotkanie zespołu z Symphony od 1999 roku.  

Wydawnictwo będzie dostępne w formatach 4LP, 2CD, DVD i Blu-ray oraz limitowanym boksie kolorowych 4LP + 2CD + Blu-ray z nutami, kostkami do gitary oraz plakatem. Kilka wersji płyty do kupienia w przedsprzedaży oferuje Empik, EMP-Shop czy Libistro.pl.  

Zobacz także: Gdzie można zamówić "S&M2" Metalliki?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.