Metalowy cover „Look What You Made Me Do” Taylor Swift

Maciej Koprowicz
29.08.2017 10:18
Metalowy cover „Look What You Made Me Do” Taylor Swift Fot. kadr z wideo

Taylor Swift zmienia styl i pokazuje pazur. Jej nowy kawałek jest tak mroczny, że zainspirował nawet metalowców.

Fani gwiazdy pop są zaszokowani jej najnowszym singlem, który ukazał się 24 sierpnia 2017. „Look What You Made Me Do” to mocna odpowiedź pod adresem nienawistnych hejterów i wrogów Taylor Swift, między innymi Katy Perry, Kanye Westa i Kim Kardashian. Prześmiewczy teledysk, w którym piosenkarka bez litości rozprawia się z adwersarzami, pobił rekord wyświetleń na YouTube w ciągu 24 godzin - w ciągu doby od umieszczenia klipu w serwisie obejrzały go 31 miliony osób.

Także w warstwie muzycznej nowy singiel jest jedną z najmroczniejszych piosenek Amerykanki. Szósty album Tay, „Reputation”, który ukaże się 10 listopada 2017, może być najbardziej rockową pozycją w jej dorobku. 

Wygląda na to, że za sprawą nowych kawałków Taylor Swift ma dużą szansę trafić do fanów rocka. Już teraz singiel mogą polubić metalowcy, a to za sprawą coveru w wykonaniu youtuberów z kanału One More Slice. Posłuchajcie, jak zabrzmiał „Look What You Made Me Do” z ciężkimi gitarami:

To nie pierwsze podejście do piosenek Taylor Swift w metalowym klimacie. Fanem piosenkarki jest youtuber Anthony Vincent, który przedstawił swoją własną wersję utworu „Bad Blood” w konwencji zespołu Disturbed, a także ten sam numer w 20 różnych stylach, w tym Black Sabbath, Sepultury i Def Leppard. 

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.