Mick Jagger wystąpi w thrillerze włoskiego reżysera

Joanna Chojnacka
23.07.2019 13:01
Mick Jagger|undefined Fot. Rex Features/East News

Wokalista The Rolling Stones, Mick Jagger zagra w artystycznym thrillerze "The Burnt Orange Heres" włoskiego reżysera Giuseppe Capotondiego.

Mick Jagger mimo swoich ostatnich problemów ze zdrowiem, nie myśli o przejściu na emeryturę. Muzyk przeszedł operację serca, a chwilę później wrócił do aktywnego koncertowania. Formy może pozazdrościć mu niejeden trzydziestolatek, ale to nie wszystko. Jagger poza obowiązkami frontmana jednej z najpopularniejszych grup rockowych na świecie, zgodził się także na zagranie w thrillerze.

Mick Jagger wystąpi w thrillerze włoskiego reżysera

"The Burnt Orange Heresy” to artystyczny thriller włoskiego reżysera Giuseppe Capotondiego. Jego premierę zaplanowano na zbliżający się Festiwal Filmowy w Wenecji.

Przeczytaj także

Produkcja to adaptacja książki Charlesa Willeforda pod tym samym tytułem. W dziele pojawi się wiele znanych nazwisk. Mick Jagger zagra u boku Donalda Sutherlanda, Claes Bang i Elizabeth Debicki. Muzyk wcieli się w postać Josepha Cassidy'ego - bogatego kolekcjonera sztuki, który zatrudnia parę i zleca im kradzież dzieła słynnego artysty.

Zgodnie z opisem, który możemy przeczytać w materiałach festiwalu, nowe dzieło Capotondiego będzie "erotycznym thrillerem w stylu neo-noir”. Jak donosi nme.com, produkcja ujrzy światło dzienne 7 września 2019 roku i zakończy 11-dniowy festiwal w Wenecji.

Zobacz też: The Rolling Stones pierwszy raz od 50 lat zagrał cover na koncercie 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.