Mike Shinoda wyjaśnił, że Linkin Park nie nagrywa nowej muzyki, ani nie planuje koncertów

25.04.2022 12:50
Mike Shinoda wyjaśnił, że Linkin Park nie nagrywa nowej muzyki, ani nie planuje koncertów Fot. Mike Shinoda/agestock/East News

Od śmierci Chestera Benningtona zespół Linkin Park zawiesił swoją działalność. Mike Shinoda zapowiedział, że ten stan rzeczy się nie zmieni - przynajmniej w najbliższej przyszłości.

Mike Shinoda wyjawił, że Linkin Park "nic nie planuje"

Wygląda na to, że Linkin Park na razie pozostaje w stanie zawieszenia. Tak przynajmniej stwierdził Mike Shinoda podczas swojego streamu na Twitchu 22 kwietnia 2022 roku. Muzyk nie zdradził zbyt dużo szczegółów, ale to nie dlatego, że nie chciał - po prostu nie ma zbyt dużo do powiedzenia na ten temat.

Polecamy

Jak słyszymy w nagraniu:

Jeśli chodzi o newsy dotyczące Linkin Park, to... tak, rozmawiamy ze sobą co jakiś czas. Czy wszyscy, czy tak pojedynczo, prywatnie. I nie ma tras, nie ma muzyki, nie ma żadnych albumów. Okej? Nic się nie dzieje, więc nie wierzcie w żadne plotki, nie spekulujcie.

Potem dodał:

Powiem na ten temat tylko tyle i aż tyle. W ogóle odnoszę się do tego pytania, bo za każdym razem, gdy ktokolwiek z nas zaczyna coś mówić, czy robić, to wszyscy odpalają hype train. My wtedy musimy mówić: "Nie, nie, nie, nie, nie". Nie róbcie tego, bo tylko i wyłącznie będziecie rozczarowani.

Polecamy

Linkin Park nie zagrał publicznie koncertu od października 2017 roku, kiedy to zespół wraz z grupą przyjaciół oddał hołd Chesterowi Benningtonowi. Shinoda wielokrotnie podkreślał w trakcie ostatnich kilku lat, że nie miałby nic przeciwko reaktywacji LP, jeśli ta wyszłaby naturalnie - zespół nie zamierza bowiem szukać wokalistów by "zastąpić" Chestera.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.