Mike Shinoda zaprezentował nowy teledysk do "I.O.U."

Joanna Chojnacka
05.03.2019 16:13
Mike Shinoda|undefined Fot. kadr z wideo/Mike Shinoda

Muzyk znany z działalności w Linkin Park, Mike Shinoda opublikował swój najnowszy teledysk. Na klipie widzimy kompilacje nagrań z koncertów muzyka.

Kiedy w lipcu 2017 roku świat obiegła informacja, że Chester Bennington nie żyje, losy Linkin Park stanęły pod znakiem zapytania. W jednym z ostatnich wywiadów Mike Shinoda przyznał, że reszta członków zespołu chciałaby jeszcze ze sobą grać, jednak trudno mówić tutaj o szukaniu zastępcy za zmarłego kolegę. Wokalista skupia się aktualnie na solowej karierze. 

Przeczytaj także

Mike Shinoda zaprezentował teledysk do "I.O.U."

Muzyk zakończył właśnie prace nad najnowszym teledyskiem do utworu z jego solowej płyty "Post Traumatic" wydanej w 2018 roku. Jej efekty możecie zobaczyć poniżej, oglądając klip "I.O.U.".

Mike Shinoda opowiedział "Forbesowi", jakie były jego inspiracje podczas tworzenia utworu:

To naprawdę brudny, mroczny hip-hopowy kawałek. Zainspirowało mnie to, czego słuchałem dorastając.

Za edycję, zdjęcia i reżyserię teledysku odpowiada Chady Awad. Obraz to zarejestrowane fragmenty trasy koncertowej Mike'a Shinody po USA, które mają na celu przekazanie widzom energii, która bije od występów muzyka na żywo. 

Sprawdź: >>Mike Shinoda o Linkin Park: nie jesteśmy Illuminatami<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.