Linkin Park chce zastępstwa za Chestera? Mike Shinoda opowiedział o poszukiwaniach nowego wokalisty

Joanna Chojnacka
19.02.2019 15:48
Mike Shinoda|undefined Fot. Romana Makówka/ Antyradio.pl

Mike Shinoda w jednym z ostatnich wywiadów przerwał milczenie na temat poszukiwań nowego wokalisty Linkin Park. Przedstawił jasne stanowisko zespołu w sprawie.

Śmierć Chestera Benningtona była ogromnym ciosem zarówno dla jego fanów, jak i przyjaciół z zespołu. Od samobójstwa muzyka minęło już prawie 1,5 roku, dlatego nie dziwi fakt, że pozostali członkowie Linkin Park są coraz częściej pytani o dalszą karierę formacji. Niedawno basista grupy, Dave Farrell przyznał, że cała piątka artystów bardzo chciałaby grać ze sobą dalej. Kto w takiej sytuacji zostanie nowym wokalistą kapeli?

Przeczytaj także

Linkin Park szuka zastępstwa za Chestera Benningtona?

W jednym z ostatnich wywiadów udzielonych przez Mike'a Shinodę, dziennikarz Rock Anetenne Hamburg zapytał o przyszłość formacji. Muzyk podzielił się swoimi przemyśleniami na temat poszukiwań nowego wokalisty dla Linkin Park.

Szukanie nowego wokalisty Linkin Park nie jest moim celem. Jeśli faktycznie ktoś taki się znajdzie, to musi to nastąpić naturalnie. Jeśli znajdziemy jakąś wspaniałą osobę, kto pasuje do nas stylistycznie, to jestem w stanie sobie wyobrazić naszą współpracę. Jednak nigdy nie chciałbym czuć się tak, jakbyśmy zastępowali Chestera.

Oprócz tego Shinoda przyznał, że zespół utrzymuje kontakt i zrezygnowanie ze wspólnego grania nie jest dobrym pomysłem.

Wszyscy się muzycznie się rozwijamy. Jestem pewien, że niedługo się spotkamy i zobaczymy, co jest grane. Znam tych facetów, oni kochają scenę, kochają pracować w studiu, więc zaprzestanie grania byłoby zupełnie nienaturalne, a może nawet niezdrowe.

Zobacz też: >>Mike Shinoda opowiada o ostatniej piosence Chestera Benningtona<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.