Posłuchajcie Miley Cyrus i Stevie Nicks z Fleetwood Mac w nowej wersji "Midnight Sky"

06.11.2020 15:21
Miley Cyrus i Stevie Nicks|undefined Fot. materiały prasowe Sony Music

Miley Cyrus wypuściła remix swojego utworu "Midnight Sky", w którym usłyszymy fragmenty przeboju Stevie Nicks.

Miley Cyrus ostatnio coraz częściej zerka w stronę muzyki rockowej. Piosenkarka zapowiedziała, że wyda album z coverami Metalliki, a jej wykonanie "Zombie" z repertuaru The Cranberries zachwyciło wielu internautów. Teraz Miley Cyrus postanowiła połączyć siły z legendarną Stevie Nicks z Fleetwood Mac.

Młoda wokalistka wydała remix swojego singla „Midnight Sky” ze Stevie Nicks. Nowa wersja to mash-up utworu Miley oraz przeboju „Edge of Seventeen” Stevie Nicks z 1982 roku.

Miley Cyrus z wokalistką Fleetwood Mac we wspólnym utworze. Posłuchaj remiksu "Midnight Sky"

Hit Stevie Nicks zainspirował Miley do stworzenia swojego utworu. Miley od początku przyznawała, że Stevie Nicks jest jedną z jej największych inspiracji przy pracy nad nowym albumem. Okazało się, że podobieństwa między dwoma utworami nie były przypadkowe, a Stevie Nicks dała Miley Cyrus zielone światło i pobłogosławiła premierę "Midnight Sky". Teraz oficjalnie ukazał się mash-up obu piosenek, w których Stevie i Miley śpiewają swoje przeboje razem.

Przeczytaj także

 

Siódmy studyjny album Miley będzie nosił tytuł "Plastic Hearts" i ukaże się 27 listopada. Ostatnio mogliśmy usłyszeć Miley w coverach piosenek "Heart of Glass" Blondie i "Zombie" The Cranberries. Dziennikarze i fani artystki jednogłośnie twierdzą, że nadeszła nowa era w karierze artystki, która idealnie sprawdza się w rock&rollowym repertuarze. Za zdjęcie okładkowe odpowiada słynny fotograf gwiazd rocka, Mick Rock. 

Zobacz także: Płyta "Rumours" Fleetwood Mac powróciła po 42 latach na szczyty list popularności

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.