Motörhead sprzedaje koszulki z okazji piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Jest też t-shirt dla polskich kibiców

Maciej Koprowicz
23.05.2018 14:18
Motörhead sprzedaje koszulki z okazji piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Jest też t-shirt dla polskich kibiców Fot. Oskar Olczak/Antyradio.pl, Konrad Paprocki/REPORTER/EAST NEWS

Jeśli równocześnie jesteście fanami zespołu Lemmy’ego Kilmistera i piłki nożnej, to propozycja dla Was!

motorhead polska Fot. foto: kadr z wideo

Mundial w Rosji zbliża się wielkimi krokami, więc piłkarska atmosfera zaczyna się udzielać wszystkim. Także fani metalu na cały miesiąc zdejmą skórzane kurtki i glany, założą szaliki i koszulki ulubionej drużyny i zasiądą w kapciach przed telewizorami.

A gdyby tak połączyć miłość do ciężkiego grania i futbolu? Dla tych, którzy chcą dopingować ukochany team bez poczucia bycia zdrajcą metalu, coś specjalnego przygotował oficjalny sklep Motörhead - wypuścił własną linię mundialowych koszulek.

Na t-shirty trafiły tradycyjne motorheadowe motywy, czyli charakterystyczne logo i zespołową maskotkę Snaggletootha. Tym razem są jednak one utrzymane w kolorystyce flag państw uczestniczących w piłkarskich mistrzostwach świata. Na koszulkach znajdziemy również nazwy tych krajów w narodowych językach.

Dostępnych jest 12 wzorów koszulek ze wzorami w barwach państw, które otrzymały najwięcej głosów fanów. Nasi rodacy stanęli na wysokości zadania, bo wśród tuzina wyróżnionych krajów jest również Polska. 

motorhead polska Fot. foto: kadr z wideo

Oprócz koszulki w polskich barwach dostępne są również t-shirty Szwecji, Hiszpanii, Rosji, Meksyku, Islandii, Niemiec, Francji, Anglii, Kolumbii, Brazylii i Argentyny. Wszystkie obejrzeć możecie w tym filmiku:

T-shirty dostępne są w przedsprzedaży stronie https://motorhead.backstreetmerch.com/tag/world-cup-2018. Wysyłane będą od 11 czerwca 2018. Cena każdej koszulki to 25 euro.

Mundial 2018 – daty, mecze Polaków, gdzie oglądać

Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji rozpoczną się 14 czerwca 2018, meczem Rosja-Arabia Saudyjska. Potrwają do 15 lipca 2018, kiedy odbędzie się wielki finał. Reprezentacja Polski zagra w grupie H z Senegalem (19 czerwca 2018, godz. 17:00), Kolumbią (24 czerwca 2018, godz. 20:00) i Japonią (28 czerwca 2018, godz. 16:00). Transmisje w TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.