Motorhead straszył przechodniów w Niemczech. Wszystko z okazji premiery nowej płyty [WIDEO]

03.11.2021 15:50
Lemmy Kilmister Fot. 0000554/Reporter/East News

Z okazji premiery nowej płyty Motorhead na ulicach w kilku miastach w Niemczech pojawiły się krwawe sceny z zespołem.

Motorhead odpowiedzialni są za serię dziwnych i strasznych projekcji w miastach na terenie Niemiec w noc Halloween. Na murach różnych budynków pojawiły się projekcje z wizerunkiem lidera grupy, Lemmym Kilmisterem. Na oczach przechodniów pojawił się Lemmy łypiący do nich okiem i przeistaczający się w logo grupy, czyli słynną bojową świnię, która na dodatek zionęła ogniem i ociekała krwią.

Polecamy

Motorhead straszył przechodniów w Niemczech. Wszystko z okazji premiery nowej płyty [WIDEO]

Krwawe projekcje były częścią promocji kolekcji utworów "Everything Louder Forever". Pojawiły się one na murach budynków w Monachium, Hamburgu i Berlinie, gdzie pojawiła się ona na Alexanderplatz, w samym centrum miasta.

"Everything Lounder Forever" to wielki zbiór utworów Motorhead, które reprezentują każdą z epok historii zespołu. Krążek ukaże się w wersjach 2CD, 2LP, 4LP oraz na platformach streamingowych. Wydawnictwo ukazało się 29 października 2021.

Polecamy

Motorhead wydali 22 studyjnych płyt przez ponad cztery dekady kariery i gościli na szczytach list przebojów, wygrywali nagrody i osiągnęli 20 milionową sprzedaż. Ich największy przebój "Ace Of Spades" stał się hymnem Motorhead, który dotarł do milionów słuchaczy na całym świecie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.