Muniek Staszczyk opowiedział o wylewie: Los się ze mną łaskawie obszedł [WIDEO]

14.10.2019 15:48
Muniek Staszczyk|north Fot. kadr z wideo

Muzyk nagrał filmik, w którym podziękował za wsparcie i ogłosił premierę solowej płyty oraz biografii.

Muniek Staszczyk miał wylew w lipcu 2019, gdy akurat przebywał w Londynie. Niestety z tego powodu odwołał początkowo letnie koncerty, zaś we wrześniu 2019 poinformował fanów, że nie odbędzie się warszawski koncert, na którym miał zaprezentować materiał z solowej płyty. Mimo problemów zdrowotnych Staszczyk dokończył prace nad nowym albumem oraz biografią.

Muniek Staszczyk opowiedział o wylewie: Los się ze mną łaskawie obszedł [WIDEO]

Muzyk postanowił podziękować swoim fanom oraz przyjaciołom za wsparcie podczas 2-miesięcznego pobytu w szpitalu udostępniając specjalne wideo. Muniek nagrał podziękowania w swoim ogrodzie w warszawskich Włochach i wspomniał o dwóch nadchodzących premierach. Wyznał, że jest wdzięczny Bogu za to, że jest w stanie w miarę normalnie funkcjonować:

Chciałem wam powiedzieć parę słów. Długo nie mówiłem nic, bo po prostu nie mogłem mówić ze względu na moją chorobę. Wracam powoli do siebie. Jestem po wylewie, jak wiecie, ale, dzięki Bogu, los się ze mną łaskawie obszedł. Chodzę, mówię, siedzę, rozmawiam, słyszę i widzę.
Przeczytaj także

Muniek Staszczyk był mile zaskoczony reakcją wielu ludzi, którzy mocno wspierali go w trudnych chwilach:

Chciałbym wszystkim podziękować bardzo szczerze, nie tylko fanom muzyki, ale wszystkim ludziom za wsparcie i takie ciepłe słowa. Kiedy leżałem w ciężkim stanie w Londynie, a potem w Warszawie, dopiero dotarło to do mnie z opóźnieniem, gdy mogłem już odczytywać maile i wrócił do mnie mój telefon. Wszystkim chciałem podziękować za wyrazy miłości, wsparcia, dobre słowo (...). Jestem bardzo wdzięczny Bogu i losowi za to, że jestem tutaj. Bardzo wszystkim dziękuję za to, że jest tak wielu dobrych ludzi świecie.

Obejrzyjcie całe nagranie Muńka:

Muzyk zapowiedział, że nowa płyta "Syn miasta" ukaże się planowo 18 października 2019. Co więcej fani Muńka na pewno zainteresują się biografią muzyka zatytułowaną "King", która pojawi się 16 października 2019. Autorem książki jest Rafał Księżyk.

Zobacz także: Muniek Staszczyk zapowiedział nową płytę i biografię

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.