Muse powraca. Posłuchajcie ciężkiego kawałka "Won't Stand Down"

14.01.2022 14:42
Muse powraca. Posłuchajcie ciężkiego kawałka "Won't Stand Down" Fot. Powers Imagery/Invision/AP/East News

"Won’t Stand Down" to najnowszy kawałek Muse, który opowiada o "radzeniu sobie z ludźmi, którzy się nad tobą znęcają - niezależnie czy w pracy, czy w szkole, czy gdziekolwiek".

Muse powraca z nowym utworem

Muse powraca z nowym kawałkiem! To pierwszy utwór od 4 lat, któremu przy okazji towarzyszy klip w reżyserii Jareda Hogana. Kawałek nosi tytuł "Won't Stand Down", a jego strona wizualna prezentuje nam drobnego człowieka, który zaczyna wysysać energię z innych osób, powoli stając się wielkim demonem.

Polecamy

Zespół nie zdradził, czy jest to zapowiedź nowego albumu, czy też może pojedynczy singiel. Znając Muse, to panowie raczej mają w planach nowe pełnoprawne wydawnictwo studyjne.

Jak o kawałku w oficjalnym oświadczeniu opowiedział lider zespołu, Matt Bellamy:

"Won’t Stand Down" to piosenka o radzeniu sobie z ludźmi, którzy się nad tobą znęcają - niezależnie czy w pracy, czy w szkole, czy gdziekolwiek. Musisz się chronić przed manipulacją, socjopatami i przechodzić przez wszystko z siłą, odwagą i agresją.

Polecamy

Dyskografię Muse zamyka wydany w 2018 roku album "Simulation Theory". Od tamtego czasu wydali specjalny film z koncertu, który promował wspomniany krążek, a także reedycję ich legendarnego "Origin of Symmetry". Data premiery nowego krążka jest nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.