Muse zapowiada nowy album. Tak będzie brzmieć kolejny, epicki singiel [WIDEO]

11.03.2022 16:00
Muse Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Muse niedługo wyda nowy album, a tymczasem podzielił się kilkoma taktami nowej piosenki.

Muse przygotowuje się do wydania nowego albumu. W specjalnym klipie możemy usłyszeć fragment nowego singla oraz animację, która prawdopodobnie pokazuje okładkę nadchodzącej płyty. Zobaczcie materiał wideo od Muse.

Polecamy

Muse zapowiada nowy album. Tak będzie brzmieć kolejny, epicki singiel [WIDEO]

W styczniu 2022 Muse podzielił się nowym singlem "Won't Stand Down", który jest zapowiedzią nadchodzącego albumu. Wielu fanów było pozytywnie zaskoczonych tym utworem, który brzmi naprawdę "ciężko". Teraz zespół podzielił się 35-sekundowym wideo, które prawdopodobnie ukazuje okładkę płyty.

W nagraniu widzimy tłum, który niszczy ogromne, piaskowe twarze muzyków Muse. W tle słychać prawdopodobnie kolejny singiel, który poznamy niebawem.

Wszystko wskazuje, że ostatni kadr z powyższym filmie to okładka nadchodzącej płyty. Na razie nie wiadomo, kiedy ukaże się ten album, ale nie będziemy musieli czekać długo na wydawnictwo.

Polecamy

Dyskografię Muse zamyka na razie "Simulation Theory" wydany w 2018 roku. Od tamtego czasu zespół wydał specjalny film z koncertu, który promował wspomniany krążek, a także reedycję "Origin of Symmetry".

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.