Muzycy Slayera i Anthrax podjęli współpracę z Netflixem. Obowiązkowa pozycja dla fanów metalu

11.03.2021 11:19
Dave Lombardo Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Dave Lombardo oraz Scott Ian wzięli udział w tworzeniu ścieżki dźwiękowej do filmu Netflixa "Thunder Force". Premiera produkcji już 9 kwietnia 2021 roku.

"Thunder Force" to amerykańska komedia, która wkrótce pojawi się na platformie Netflix. Fabuła będzie osadzona w świecie zdominowanym przez superłotrów, w którym żyją dwie przyjaciółki. Jedna z nich odkrywa sposób na zyskanie supermocy, które pomogą bohaterkom wspólnie ochronić przed złoczyńcami rodzinne miasto.

Dave Lombardo i Scott Ian na ścieżce dźwiękowej do "Thunder Force"

Premierę filmu zaplanowano na 9 kwietnia 2021 roku. W rolach głównych na ekranie zobaczymy Melissę McCarthy ("Mów mi Vincent", "Ghostbusters. Pogromcy duchów"), Octavię Spencer ("Służące", "Chata") czy Jasona Batemana ("Hancock", "Szefowie wrogowie", "Zamiana ciał"). Za reżyserię i scenariusz produkcji odpowiada Ben Falcone ("Dusza towarzystwa", "Szefowa", "The Lonney Tunes Show").

Polecamy

Fanów metalu ucieszy jednak informacja dotycząca ścieżki dźwiękowej do filmu. Netflix podjął współpracę z prawdziwymi gigantami thrashu.

Na ścieżce dźwiękowej do "Thunder Force" pojawi się były perkusista Slayera - Dave Lombardo oraz gitarzysta Anthrax - Scott Ian. Informację o współpracy opublikował główny kompozytor odpowiedzialny za soundtrack produkcji, Fil Eisler:

Mam przyjemność nie tylko napisać muzykę do tego filmu, ale również mieć przy sobie dwóch idoli z dzieciństwa.

Dave Lombardo również skomentował swój udział w projekcie:

To było cudowne doświadczenie i genialne efekty. Dziękuję Fil, praca z tobą to czysta przyjemność.

Zwiastun filmu możecie zobaczyć poniżej:

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.