Muzycy grupy Perfect skomentowali oświadczenie Markowskiego. Fani są zaskoczeni decyzją zespołu: "To zwykły obciach"

29.04.2021 14:28
Grzegorz Markowski z Perfect Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Perfect odpowiedział na oświadczenie Grzegorza Markowskiego i napisał, że będzie grać bez niego. Fani są oburzeni.

Grzegorz Markowski postanowił poinformować swoich fanów, że z powodu pogarszającego się stanu zdrowia musi zrezygnować z koncertowania z Perfectem. Zespół miał zaplanowane na luty 2020 pożegnalne koncerty, ale niestety z powodu pandemii nadal się one nie odbyły. Koledzy z zespołu odnieśli się do oświadczenia Markowskiego i ich reakcja mocno zdziwiła fanów.

Polecamy

Muzycy grupy Perfect skomentowali oświadczenie Markowskiego. Fani są zaskoczeni decyzją zespołu: "To zwykły obciach"

Zespół Perfect postanowił skomentować oświadczenia wokalisty, które ukazało się na fanpage'u jego córki na Facebooku. Kapela życzyła mu zdrowia oraz wyznała, że nic nie wskazywało na pogorszenie stanu Markowskiego. Zespół zagra po prostu bez niego.

Oświadczenie to jest dla nas o tyle zaskakujące, że nic w ostatnim czasie nie wskazywało na tak nagłe pogorszenie się stanu zdrowia wokalisty. Zespół Perfect zawsze stawał na wysokości zadania, zarówno na scenie jak i poza nią, i takim chciałby w Waszej pamięci pozostać. Dlatego w obliczu oświadczenia Grzegorza Markowskiego, GRAMY DALEJ DLA GRZEGORZA!

Kapela już pracuje nad nową formułą pożegnalnych koncertów, których terminy zostaną ogłoszone wkrótce.

Bądźcie z nami do końca, Perfect zawsze był z Wami, w komunie, stanie wojennym, w wolnej Polsce, aż do dziś, także w tym trudnym czasie, gdy pandemia dotknęła tak wielu z nas. Apelujemy do Was, niech koncerty GRAMY DALEJ DLA GRZEGORZA, będą naszym wspólnym wyrazem solidarności z ofiarami pandemii.

Przeczytajcie cały wpis kapeli na Facebooku:

Polecamy

Pod oświadczeniem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów i wielu z nich nie jest zadowolonych z decyzji Perfectu. Wielbiciele grupy piszą:

Nie chcę nikogo urazić, ale to oświadczenie w formie i przekazie, to zwykły obciach.

Co za idiotyczne hasło... "Dla Grzegorza". Robicie coś na siłę zamiast po prostu zwrócić pieniądze za bilety, przeprosić i zacząć coś zupełnie nowego gdy pandemia się skończy. Wiem że każdy chce mieć na chleb ale chyba nie tędy droga...

Wielu fanów od razu zapytało o możliwość zwrotu biletów, bo nie chce pójść na koncert Perfect, na którym nie wystąpi Markowski. Czy wokalista wróci jeszcze na scenę? Tego na razie nie wiadomo, ale życzymy mu szybkiego powrotu do formy!

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.