Muzycy reagują na śmierć Chestera Benningtona

Aleksandra Degórska
20.07.2017 22:10
Muzycy reagują na śmierć Chestera Benningtona Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo i wiele osób nadal nie może w to uwierzyć...

Ta informacja wstrząsnęła całym muzycznym światem. 20 lipca 2017 roku Chester Bennington powiesił się w swoim domu w Palos Verdes Estates w Los Angeles. Jego ciało znaleziono o godzinie 9:00 czasu amerykańskiego.

Wiadomość o śmierci muzyka szybko się rozeszła i wielu artystów podzieliło się swoimi przemyśleniami na temat artysty na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych. Wokalistę pożegnali m.in. kolega z kapeli, Mike Shinoda, wdowa po Cornellu czy zespół Biffy Clyro.

Jestem zszokowany i mam złamane serce, ale to prawda. Oficjalne oświadczenie pojawi się, gdy tylko będziemy je mieć.

Spoczywaj w pokoju Chester Bennington.

Płaczę. Chester niedawno mi powiedział jak bardzo był szczęśliwy... Był tak wspaniałym i utalentowanym człowiekiem... Współczuję jego rodzinie, kumplom z kapeli i fanom.

Akurat, gdy myślałam, że moje serce nie może mocniej się złamać.... Kocham Cię T

O mój Boże. Spoczywaj w pokoju Chester Bennington z Linkin Park, to złamało nam serca. Samobójstwo jest diabłem, który stąpa wśród nas po ziemi.

Szczerze Chester był starym przyjacielem, z którym spędzałem sporo czasu i mam przyjaciół, którzy są mi naprawdę mocno bliscy...

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.