Na oficjalnej stronie Faith No More pojawił się zegar. Muzycy powrócą z nowym albumem?

25.11.2019 14:59
Faith No More|undefined Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER

Zespół Faith No More opublikował na swoim Facebooku tajemniczą grafikę, potem na ich stronie pojawił się zegar odliczający do 26 listopada 2019 roku.

Ostatni album Faith No More ukazał się 18 maja 2015 roku. "Sol Invictus" to pierwsze wydawnictwo studyjne, które pojawiło się w dyskografii zespołu na przestrzeni 18 lat. Jednak lider grupy Mike Patton w czasie, gdy jego zespół nie nagrywał nowej muzyki, wziął udział w szeregu projektów, nie tylko muzycznych. Wokalista udziela się chociażby w formacji byłego perkusisty Slayera, Dave'a Lombardo - Dead Cross. W 2019 roku muzyk wydał razem z Jean-Claudem Vannierem album "Corpse Flower". 

Faith No More powróci z nowym albumem?

W 2009 roku po 12 latach od premiery "Album of the Year", grupa Faith No More powróciła do regularnego koncertowania. Ich ostatni premierowy materiał ukazał się 4 lata temu, jednak klawiszowiec zespołu, Roddy Bottum zdradził niedawno w jednym z wywiadów, że tworzy nową muzykę z kolegami z kapeli.

Przeczytaj także

Na portalach społecznościowych pojawiła się tajemnicza grafika, która rozbudziła ciekawość wśród fanów. Post podpisano "psssst...", a wielbiciele grupy uznali, że obraz ma na pewno coś wspólnego z nowym wydawnictwem ekipy Pattona.

Również na oficjalnej stronie internetowej Faith No More możemy zauważyć zmiany. Pojawił się tam zegar, który sekunda po sekundzie odlicza czas. Godzina zero wybije już 26 listopada 2019 roku, kiedy to dowiemy się, czy plotki o nowym albumie zespołu okażą się prawdą.

Zobacz też: Powstanie film o pierwszym wokaliście Faith No More 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.