Najdziwniejsze plotki na temat Marilyna Mansona

Maciej Koprowicz
08.11.2017 16:02
Najdziwniejsze plotki na temat Marilyna Mansona Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Skandalista Brian Warner uwielbia prowokować, ale i rozsiewać wokół siebie aurę tajemnicy. Ile jest prawdy w krążących na jego temat pogłoskach?

Chyba nie ma wśród rockmanów bardziej kontrowersyjnej postaci niż Marilyn Manson, czyli „w cywilu” Brian Warner. Wokalista od lat 90. przeraża opinię publiczną nie tylko w swoich rodzinnych Stanach Zjednoczonych.

Dziki, agresywny seks, którym kipią jego teledyski. Wszelkie możliwe narkotyki, z solą kąpielową i ludzkimi kośćmi włącznie. Zataczanie się na scenie w stanie skrajnego zamroczenia używkami. Zainteresowanie satanizmem. Fascynacja losami słynnych psychopatów (jego ksywka wzięła się przecież od Charlesa Mansona) i nazistowskimi Niemcami. Śpiewanie do mikrofonu przymocowanego do karabinu. 

Oto cały Marilyn Manson – człowiek, który od prawie 30 lat „śmieszy, tumani, przestrasza” fanów rocka. Opowieści o jego ekscesach są tak niezwykłe, że trudno w nie uwierzyć. Większość krążących na jego temat historii to zresztą tylko plotki, które mają ubarwić ekscentryczny wizerunek muzyka. Ale czy w każdej plotce nie kryje się ziarnko prawdy?

Przypomnijmy sobie najbardziej niesamowite mity na temat Briana Warnera.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.