Napij się kawy od Judas Priest!

Magda Słomka
01.04.2015 11:55
Napij się kawy od Judas Priest! Fot. darkmattercoffee.com

Brytyjska kapela postanowiła nieszablonowo podejść do pewnej uroczystości i wypuściła własny czarny napój. Co to za święto?

Judas Priest 35. rocznicę powstania płyty „British Steel” obchodzi nietypowo. Muzycy wymyślili, że uczczą to święto wypuszczając linię własnej kawy. Nazwa trunku chyba nie powinna być dla Was zaskoczeniem...

Napić się „British Steel” będziecie mogli już 14 kwietnia 2015 roku, kiedy to zespół udostępni produkt na stronie internetowej Dark Matter Coffee, a także w trzech lokalizacjach w Chicago.

Opis producenta jest dosyć zawiły...

Czy cokolwiek cięło kiedykolwiek tak mocno, jak „British Steel”? NIE! Utwory zawarte na tej przełomowej płycie przyniosły zarówno komercyjne sukcesy, jak i zaskarbiły sobie uwagę dotąd niewtajemniczonych. Dzięki temu albumowi powstało kilka hymnów, które mocno przyczyniły się do stworzenia nowego gatunku muzycznego. Judas Priest rozpętał ten ostry wir na zbiorowej świadomości – od tej pory nie byliśmy już tacy sami! Jak wiadomo, dla niezrównanego ataku muzyków, benzyna, którą się napędzają, musi być zarówno porywcza, jak i nieprzerwana. Parzone paliwo błyszczy filiżanka po filiżance, jak grzech po grzechu. Śmierć fałszywej kawie.

Brzmi groźnie...

Kawa będzie sprzedawana w formie ziarnistej, chyba, że przy zamówieniu zaznaczycie opcję „zmiel”. Możecie też wyposażyć się w młynek do kawy, albo wcale nie, bo do każdego opakowania kawy dołączona będzie kaseta z kawałkiem „Grinder”, czyli „młynek”! :)

Przypominamy, że Judas Priest zagra 27 czerwca 2015 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety na ten koncert są w sprzedaży od 2 października 2014 roku.

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.