Oto nowy Phil Collins! Nastolatek jednocześnie zaśpiewał i zagrał na perkusji cover Guano Apes w dziecięcym talent show [WIDEO]

22.03.2021 17:43
Perkusista w talent show Fot. shutterstock.com

15-latek zaśpiewał i zagrał na perkusji Guano Apes w talent show. Jury było zachwycone coverem "Open Your Eyes".

Ach te dzieci, wcale nie są niewinne, jak się może wydawać! Okazuje się, że zamiast grać w piłkę na podwórku, wolą uczyć się gry na gitarze czy perkusji. Pewien nastolatek, który jednocześnie śpiewa i gra na bębnach wziął udział w dziecięcym talent show i spodobał się wszystkim jurorom. Jeden z nich stwierdził, że to nowy Phil Collins!

Polecamy

Oto nowy Phil Collins! Nastolatek jednocześnie zaśpiewał i zagrał na perkusji cover Guano Apes w dziecięcym talent show [WIDEO]

15-letni Joshua wziął udział w niemieckiej edycji talent show The Voice Kids i wykonał hit Guano Apes "Open Your Eyes". Chłopak ma własną kapelę, w której jest wokalistą i gra jednocześnie również na perkusji. Bardzo stresował się przed występem, ale jego cover bardzo spodobał się wszystkim jurorom, którzy odwrócili się, by zobaczyć chłopaka w akcji. Dzięki temu 15-latek przeszedł do kolejnego etapu konkursu.

W niemieckiej edycji talent show The Voice Kids dopuszczono zespoły, dzięki czemu mamy w tym programie sporo rocka. Pewne dziecięce trio zagrało cover RATM, inna zaś kapela wykonała The Ramones. Rockowe covery w wykonaniu dzieciaków bardzo przypadły do gustu jurorom i publiczności. Dobrze wiedzieć, że rośnie kolejne pokolenie, które kocha mocne brzmienia i chce grać rocka.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.