Nastolatki wygrały talent show z coverem U2 "One"

25.04.2019 17:16
Nastolatki w talent show|north Fot. kadr z wideo

Czy młody duet i Was oczaruje swoim nietypowym wykonaniem piosenki U2?

Myślicie, że dzieciaki mają w głowie pstro i marnują czas na grę w piłkę? Otóż w tych małych bestiach kryje się sporo talentu. Nic zatem dziwnego, że w telewizji pojawia się coraz więcej talent show skierowanych właśnie do dzieci. Oglądając występy tych maluchów można nabawić się kompleksów - w końcu większość dorosłych leniuchuje oglądając seriale na Netfliksie i dawno zapomniało o tym, że chciało być gwiazdami rocka. Tymczasem młode pokolenie stara się spełnić swoje marzenie i wprawia jurorów talent show w zakłopotanie. 

Nastolatki wygrały talent show z coverem U2 "One"

W niemieckim programie The Voice Kids pojawił się niesamowity duet - Mimi i Josi narobiły sporo zamieszania swoim coverem Radiohead i w finale talent show zagrały utwór U2. Dziewczynki chociaż mają 15 i 13 lat to już mogą pochwalić się mocnymi wokalami, których się przyjemnie słucha. Dziewczyny wygrały niemiecką edycję talent show i trzeba przyznać, że zasłużyły na 1. miejsce.

Przeczytaj także

Utalentowane dzieci w talent show

Niejednokrotnie dzieciaki w programach telewizyjnych pokazują, że są nie gorsze od zawodowców - wystarczy wspomnieć o pewnej 13-latka, która zaśpiewała niczym Janis Joplin i zachwyciła jurorów. Kto wie, może te utalentowane dzieciaki wkrótce same założą zespoły i będą podbijać rynek muzyczny?

 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.