Nick Cave stał się zabawką

Robert Skowronski
02.07.2015 17:10
Nick Cave stał się zabawką Fot. plasticgod.com

Bawiliście się w młodości figurkami? Być może będąc dzieckiem nie zapragnęlibyście tej przedstawiającej wokalistę działającego z zespołem The Bad Seeds, ale teraz?

Pochodzący z Los Angeles i działający w obrębie pop-artu artysta Plasticgod, stworzył zabawki z wizerunkiem Nicka Cave'a. Jest ich sześć, design każdego z modeli odnosi się do innej piosenki napisanej przez muzyka.

Trafią one do sprzedaży 9 lipca wraz ze startem słynnego wydarzenia poświęconego komiksom i popkulturze, czyli na Comic-Conie w San Diego. Cena każdej z nich wynosić będzie 40 dolarów. Wszystkie mają 15 centymetrów wysokości, a ich masa wynosi ok. 450 gramów. Zobaczcie jak prezentują się poszczególne figurki:

Nick Cave – Into My Arms

1 Fot. foto: plasticgod.com

Nick Cave – Red Right Hand

2 Fot. foto: plasticgod.com

Nick Cave – Ship Song

3 Fot. foto: plasticgod.com

Nick Cave – Tupelo

4 Fot. foto: plasticgod.com

Nick Cave – You Turn Me On

5 Fot. foto: plasticgod.com
6 Fot. foto: plasticgod.com

Zabawki będzie też można zamówić przez sieć. Jednak należy się śpieszyć, gdyż zostało wyprodukowanych tylko po 200 egzemplarzy każdego modelu. Jeżeli przegapicie możliwość kupna figurek, zawsze Wam zostaje spożytkowanie pieniędzy na książkę Nicka Cave'a, czyli „The Sick Bag Song”, która powstała z zapisków umieszczonych na workach na wymioty.

Możecie też wybrać zabawki z wizerunkiem innych muzyków, np. Slasha albo 50-centymetrowej figurki maskotki Iron Maiden, Eddiego z okładki płyty „Powerslave”.

Jak Wam się podoba zabawkowy Nick Cave?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.