Nie rób selfie na koncertach, bo oberwiesz...

Jakub Gańko
13.04.2016 15:09
Nie rób selfie na koncertach, bo oberwiesz... Fot. Peter Chiapperino, CC BY-SA 4.0 + Bóg Pejnta

Wokalista poppunkowego zespołu zepchnął ze sceny fankę, która robiła sobie selfie. Zobaczcie nagranie z tego zajścia.

Wybierając się w dzisiejszych czasach na koncert, musicie pamiętać, że niektórzy muzycy są bardzo wrażliwi na punkcie swojego zawodu. Wszystko jest w porządku, póki w skupieniu słuchacie ich piosenek, nucicie sobie teksty albo skaczecie pod sceną. Kiedy jednak do akcji wchodzą telefony komórkowe albo chęć znalezienia się zbyt blisko nich na scenie, może się zrobić niebezpiecznie...

O tym, czym może się skończyć pisanie na telefonie w trakcie występu, przekonał nas już David Draiman. „Zaorana” przez niego fanka bynajmniej nie postanowiła porzucić tego zwyczaju - zdecydowała za to, że już nigdy nie pójdzie na koncert Disturbed. Jeszcze gorsze od pisania jest jednak robienie selfie, o czym przekonał Parker Cannon, wokalista zespołu The Story So Far.

Kalifornijczycy mieli już kończyć swój występ, jednak postanowili zagrać jeszcze utwór „High Regard” ze swojego debiutanckiego albumu „Under Soil and Dirt” z 2011 roku. Kiedy tylko zaczęli, pewna nadgorliwa fanka zapragnęła sobie zrobić zdjęcie. Pewnie chciała po prostu mieć klikalny materiał na swojego Snapchata czy Instagram. Problem w tym, że nie zadowoliła się miejscem pod sceną - zapragnęła wskoczyć NA scenę.

Reakcja wokalisty była bardzo szybka i... dość niespodziewana. Tym razem nie skończyło się na długim monologu, który zawstydziłby dziewczynę przed zebraną publicznością. Zobaczcie sami, do czego doszło na tym występie - akcja rozpoczyna się ok. 30 sekundy.

Cóż, niektórzy rockmani po prostu tak już mają. Glenn Danzig bił fotografów, którzy ośmielali się złamać jego kategoryczny zakaz robienia zdjęć. Josh Homme jest z kolei wyjątkowo agresywny dla łowców autografów. To zaledwie wierzchołek góry lodowej - sprawdźcie nasze zestawienie 15 gniewnych reakcji muzyków na fanów. Żarty żartami, ale trzeba pamiętać, że tego typu sytuacje mogą mieć tragiczny finał, o czym przekonał się w 2010 roku Lamb of God...

Byliście kiedyś świadkami podobnego zdarzenia na koncercie?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.