Nie żyje Roman Kostrzewski. Miał 61 lat

10.02.2022 19:58
Roman Kostrzewski Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Niestety zespół Kat & Roman Kostrzewski poinformował o śmierci wokalisty. Muzyk walczył z ciężką chorobą.

W wieku 61 lat zmarł Roman Kostrzewski. Informacja o jego śmierci pojawiła się na social mediach zespołu Kat & Roman Kostrzewski. Muzyk przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje Roman Kostrzewski. Miał 61 lat

Wieczorem 10 lutego 2022 na profilu zespołu Kat & Roman Kostrzewski na Facebooku pojawiła się informacja o śmierci wokalisty:

Z wielkim smutkiem i pogruchotanymi sercami informujemy, że dziś odszedł od nas Romek. Zasnął spokojnie, otoczony dobrą opieką i bliskimi. Już go nie boli.

We wrześniu zespół Kat & Roman Kostrzewski zagrał specjalny koncert, by zebrać pieniądze na leczenie wokalisty. Koncert odbył się we wrocławskim klubie A2 i na wydarzeniu nie zabrakło specjalnych gości, m.in. wystąpił Nergal, Titus i Wacław "Vogg" Kiełtyka.

Kat & Roman Kostrzewski to legenda polskiego metalu. Ostatnia płyta zespołu "Popiór", której premiera miała miejsce 1 marca 2019 roku, natychmiast po wydaniu zyskała status kultowej.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.