Nie żyje basista Agnostic Front, Alan Peters

09.08.2020 09:13
Alan Peters|north Fot. Facebook/Agnostic Front

W sieci pojawiła się smutna informacja dla fanów Agnostic Front. Zmarł basista zespołu, który zagrał na legendarnej płycie "Liberty and Justice For...".

Grupa Agnostic Front to jedna z najpopularniejszych formacji hardcorepunkowych na świecie, a także zespół uważany za pionierów crossover thrash. Muzycy przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych smutną wiadomość dla swoich wieloletnich fanów.

Nie żyje Alan Peters z Agnostic Front

Jak donosi Agnostic Front w poście na Facebooku, zmarł były basista grupy - Alan Peters. Muzyka można usłyszeć na płycie "Liberty And Justice For...” z 1987 roku. Jak donosi The Big Takeover Peters, artysta dorastał w Ohio, a potem przeniósł się do Pittsburgha. Basista udzielał się nie tylko w Agnostic Front. Grał także z formacją Crawlpappy oraz Absolution.

Członkowie Agnostic Front pożegnali kolegę wzruszającym wpisem na Facebooku. Chociaż artysta grał z muzykami już wiele lat temu, nadal traktowali go jak przyjaciela, a nawet brata.

Mamy dzisiaj bardzo smutny dzień. Straciliśmy naszego brata, przyjaciela i byłego kolegę z zespołu, który brał udział w magii tworzenia albumu "Liberty And Justice For...”. Alana Petersa już z nami nie ma. Często widywaliśmy się tu i tam, głównie w Dallas. Ostatnim razem nie wystąpił w zaplanowanym miejscu i pomyśleliśmy, że złapiemy go kilka miesięcy później. Niestety to się nie wydarzyło.

Przekazujemy głębokie kondolencje rodzinie Petersów. Alan zapuścił głębokie korzenie w Pittsburghu i na scenie NYHC. Spoczywaj w pokoju bracie, nie zostaniesz przez nasz zapomniany.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.